Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosccccc

Koleżanka pisze z Arabem

Polecane posty

Gość Gosccccc

Moja koleżanka była. Z mężem na wakacjach a Dubaju.Tam poznała Arabia, kierownika hotelu.Teraz ciągle z.nim sms-uje,rozmawia przez telefon,on chce do niej przyleciec nawet. Najgorsze ze ona teraz ma lecieć za granicę do koleżanki i powiedziała mu o tym, a on od razu że przyleci do niej. Co gorsza ona poważnie się nad tym zastanawia.Dodam ze ona jest po.40 a ten gość po 60.Jest żonaty, wysyłał jej zdjęcia żony i rodziny.myślicie ze coś jej grozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika

Brak słów na takie id.iotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccccccccc

Ale z drugiej strony, to przeciez gdyby ją chcial porwac czy cos, to chyba szukałby młodej a nie kobity po 40-tce? On jest strasznie bogaty, moze wiec chodzi tylko o seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscccccccccc

Martwimy sie onią bo to dobra dziewczyna, tylko strasznie naiwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciapaty plis dont brejk maj hart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ciapaty plis dont brejk maj hart

XDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A co cię to obchodzi, niech pisze nawet z dziesięcioma jak ma ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Spodobał Ci się bogaty arab i myślisz, że obsypie Cię bogactwem. Wycieczka do Dubaju to co innego niż życie w Dubaju z arabem. Puknij się w łeb "kolezanko"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

a za rok będzie płakać po telewizjach, że piaskowy książę porwał bombelka i nie chce oddać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 minuty temu, Gość gość napisał:

A co cię to obchodzi, niech pisze nawet z dziesięcioma jak ma ochotę

To mnie obchodzi ze ją lubię i się martwię bo chyba wiesz jakie sie slyszy historie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiiww

Magdalena żuk zawsze mi sie kojazy jak czytam takie wiadomości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
13 godzin temu, Gość gosccccccccccc napisał:

Ale z drugiej strony, to przeciez gdyby ją chcial porwac czy cos, to chyba szukałby młodej a nie kobity po 40-tce? On jest strasznie bogaty, moze wiec chodzi tylko o seks?

Dla 60 letniego Araba 40 letnia Polka to odpowiednik 25 letniej Arabki.One sie szybko starzeja.Do tego Araby sa mniej wybredne, byle biala, a jak juz farbowana blondynka to pelnia szczescia, nawet stara, gruba i dla Europejczyka czy Amerykanca brzydka.

Opowiedzialabym wam ciekawa historie, ale tak specyficzna ze moge byc zdemaskowana, wiec w skrocie-smiala sie ze mnie Arab podrywal, teraz sama ma Araba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No własnie, tyle ze Magda była młoda i piekna, a ta kolezanka jak pisałam po 40-tce. Ale ładna wesoła i rozmowna. My sie serio o nią martwimy zeby jej sie cos za granicą nie stało, jesli serio zdecyduje sie z nim spotkac. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
31 minut temu, Gość gość napisał:

No własnie, tyle ze Magda była młoda i piekna, a ta kolezanka jak pisałam po 40-tce. Ale ładna wesoła i rozmowna. My sie serio o nią martwimy zeby jej sie cos za granicą nie stało, jesli serio zdecyduje sie z nim spotkac. 

Zazdrosna czy co?Arabowi pasuje, zreszta dla 60 latka i 50 latka bedzie mloda a co dopiero 40.Moglaby byc jego corka!To jaki facet pasuje do 40 latki zeby nie byla za stara dla niego?80?100?To znaczy z kontekstu to wyszlo, tez nie popieram tego co robi, obydwoje zdradzaja a do tego Arab moze byc niebezpieczny.Ale jakby byli wolni a Arab chrzescijanin lub "bezwyznaniowiec" to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosccccc
30 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zazdrosna czy co?Arabowi pasuje, zreszta dla 60 latka i 50 latka bedzie mloda a co dopiero 40.Moglaby byc jego corka!To jaki facet pasuje do 40 latki zeby nie byla za stara dla niego?80?100?To znaczy z kontekstu to wyszlo, tez nie popieram tego co robi, obydwoje zdradzaja a do tego Arab moze byc niebezpieczny.Ale jakby byli wolni a Arab chrzescijanin lub "bezwyznaniowiec" to czemu nie

Tak i diotko zazdrosna jestem.my się boimy żeby jej nie wywiozl do jakiegoś burdelu a i diotka o zazdrości i różnicy wieku.Jezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość Gosccccc napisał:

Tak i diotko zazdrosna jestem.my się boimy żeby jej nie wywiozl do jakiegoś burdelu a i diotka o zazdrości i różnicy wieku.Jezu

Tego bym się nie obawiała. Podpytaj ją jakiego hotelu to jest kierownik, tak na wszelki wypadek, ale z tego co piszesz to facet ma poukładane życie, mieszka w kraju który bardzo surowo traktuje przestępstwa wszelkiego typu, ma tu prace, rodzine, nie ryzykowałby tego dla uprowadzenia 40 z polski. Po prostu mu się spodobała, a widać wiernym mężem nie jest. Twoja przyjaciółka popełnia oczywiście głupotę, ale dlatego ze chce się spotykać z obcym facetem za plecami męża, a nie dlatego ze ten facet to arab. 
jesli dowiesz się jaki to hotel to powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Tego bym się nie obawiała. Podpytaj ją jakiego hotelu to jest kierownik, tak na wszelki wypadek, ale z tego co piszesz to facet ma poukładane życie, mieszka w kraju który bardzo surowo traktuje przestępstwa wszelkiego typu, ma tu prace, rodzine, nie ryzykowałby tego dla uprowadzenia 40 z polski. Po prostu mu się spodobała, a widać wiernym mężem nie jest. Twoja przyjaciółka popełnia oczywiście głupotę, ale dlatego ze chce się spotykać z obcym facetem za plecami męża, a nie dlatego ze ten facet to arab. 
jesli dowiesz się jaki to hotel to powiedz.

Właśnie dlatego że arab to głupota wyższego stopnia. Wy nie wiecie że w krajach arabskich kobieta to gorszy gatunek? Oni mają taką mentalność, nie mieści mi się w głowie jak można romansować z facetem wiedząc, że on ma cię za nic. I nie jestem żadną feministką, trzeba mieć trochę rozumu w głowie, ale do niektórych wystarczy że się uśmiechnie jakiś lekko ciemnawy typ i już zrzucają majtki w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Baska, nie wybaczę ci, jak mogłaś zrobić to mi, Abdul tak bardzo Cię kochał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×