Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie będę się zmieniał tylko po to by imponować kobietom!

Polecane posty

Gość Gość

Bo to nie o to chodzi. Dziewczyna powinna mnie docenić za to kim jestem. Tj. moje zachowanie,moje cechy charakteru moje poglądy, hobby. Po co mam zatem na siłę stawać się bogatym jakimś cudem tylko by komuś zaimponować? To źle by świadczyło o takiej kobiecie. Według mnie trzeba pierw stworzyć więź ze sobą, a potem dopiero się przejmować bogactwem. Pieniądze nic nie znaczą, spójrzcie na ludzi co muszą przeżyć a Azji lib Afryce za kilka dolaróe lub nawet mniej dziennie. Nawet tacy umieją znaleźć małżonkę.

Ludziom się w głowach poprzewracało w epoce internetu i jedyne czym się kierują to wygodą i luksusem. Taka smutna prawda o tym świecie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Weź kilka dolcow i jedz do Afryki. Taki nasz los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
43 minuty temu, Gość Gość napisał:

Bo to nie o to chodzi. Dziewczyna powinna mnie docenić za to kim jestem. Tj. moje zachowanie,moje cechy charakteru moje poglądy, hobby. Po co mam zatem na siłę stawać się bogatym jakimś cudem tylko by komuś zaimponować? To źle by świadczyło o takiej kobiecie. Według mnie trzeba pierw stworzyć więź ze sobą, a potem dopiero się przejmować bogactwem. Pieniądze nic nie znaczą, spójrzcie na ludzi co muszą przeżyć a Azji lib Afryce za kilka dolaróe lub nawet mniej dziennie. Nawet tacy umieją znaleźć małżonkę.

Ludziom się w głowach poprzewracało w epoce internetu i jedyne czym się kierują to wygodą i luksusem. Taka smutna prawda o tym świecie.

 

Nie wiem kto ci to powiedzial.mi tam kasa wisi, nawet ostatnio splawilam faceta bo  nie imponowal mi CHARAKTEREM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Nie wiem kto ci to powiedzial.mi tam kasa wisi, nawet ostatnio splawilam faceta bo  nie imponowal mi CHARAKTEREM

Doświadczenie życiowe. Jak chodziłem do gimnazjum i szkoły średniej jakoś zawsze mieli powodzenie ci których rodzice mieli własne firmy, prywatne domy, samochody.

A ja nawet nie miałem komputera do 16 roku życia. Dodatkowo byłem gnębiony i wyzywany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Oczywiście, w pierwszej kolejności człowiek powinien żyć w zgodzie ze sobą. Ja sobie nie wyobrażam, żeby kobieta goniła mnie do większej kariery, długich nadgodzin. Wszystko po to, abyśmy mieli więcej i więcej. To chore. A wiem, że niektórzy mężczyźni takie panie mają. To już lepiej być sam, niż przeżyć swoje życie w charakterze woła roboczego popędzanego groźbą rozwodu.

Ja znalazłem po długich poszukiwaniach wspaniałą kobietę, której wystarczy mieć mniej. Ale jakbym takiej nie znalazł, to wolałbym zostać sam. Kobieta, która zawsze chce więcej i więcej zamieni życie mężczyzny w piekło. Wyobraźcie sobie, co taka z Wami zrobi, jak się Wam sytuacja życiowa pogorszy. Z różnych przyczyn to się może stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Ja tez i nie bede chodzic na silownie jak nie pasuje 92 w klatce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k3k

Gdybyś tylko potrafił  zmienić się w bogatego człowieka, to gorąco Ci polecam. Zrób to dla samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość k3k napisał:

Gdybyś tylko potrafił  zmienić się w bogatego człowieka, to gorąco Ci polecam. Zrób to dla samego siebie.

Jak się zmienie w bogatego człowieka to raczej już nie będę szukał kobiety. Bo chciałem poznać jakąś na etapie gdy nie miałem nic. 

A kobieta ktorej imponuje bogactwo tak naprawde mnie nie bedzie kochała tylko moje pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

Kobiety potrafią się zmienić kiedy ktoś im jest potrzebny, sam tego doświadczyłem. A wrócić do tego jaka jest jak już nie jest potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×