Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Paula

Striptize na panienskim

Polecane posty

Gość Paula

Postanowilam podzielic sie wrazeniami po wczorajszym wieczorze panienskim, a mianowicie jak to bywa na takich wieczorach, chcialysmy dla kolezanki zrobic niezapomniany wieczor, pelen wrazen i oprócz picia i zabaw nie moglo obyc sie bez striptizera. Fajnie zbudowany, fajnie sie ruszal, ale kiedy sciagnal spodnie i te sexowne bokserki oniemialam. Jego sprzet mial ok 25cm. Kiedy mu stanal podczas zabawy byl dlugosci mojego przedramienia, strasznie mnie to podniecilo i jak to po procentach kilka z nas zrobilo mu po troche lodzika, natomiast ja jako ze jestem singielka poszlam z nim na gore i ku mojemu zaskoczeniu dolaczyla do nas pani mloda, ktora nie powinna tego robic, ale stalo sie i w sumie nie wiem czy ona tego zaluje, bo kiedy obie mialysmy mega orgazm. Dlaczego to pisze? Bo jej facet jest moim dobrym kolegą i martwi mnie to co zrobila, ale z drugiej strony nie moglysmy sie oprzec jego walorom, chyba tez bym ulegla majac narzeczonego. Wiem ze to zle zachowanie ale fizycznosc wziela gore. A wy jak byscie zareagowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafi

No ja zawsze mowilem ze kobiety leca na duze .... A potem gryzie sumienie. Ale co tam, nie czesto taka okazja, wiec do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onagość

No cóż czasem się tak kończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahah
1 godzinę temu, Gość Paula napisał:

Postanowilam podzielic sie wrazeniami po wczorajszym wieczorze panienskim, a mianowicie jak to bywa na takich wieczorach, chcialysmy dla kolezanki zrobic niezapomniany wieczor, pelen wrazen i oprócz picia i zabaw nie moglo obyc sie bez striptizera. Fajnie zbudowany, fajnie sie ruszal, ale kiedy sciagnal spodnie i te sexowne bokserki oniemialam. Jego sprzet mial ok 25cm. Kiedy mu stanal podczas zabawy byl dlugosci mojego przedramienia, strasznie mnie to podniecilo i jak to po procentach kilka z nas zrobilo mu po troche lodzika, natomiast ja jako ze jestem singielka poszlam z nim na gore i ku mojemu zaskoczeniu dolaczyla do nas pani mloda, ktora nie powinna tego robic, ale stalo sie i w sumie nie wiem czy ona tego zaluje, bo kiedy obie mialysmy mega orgazm. Dlaczego to pisze? Bo jej facet jest moim dobrym kolegą i martwi mnie to co zrobila, ale z drugiej strony nie moglysmy sie oprzec jego walorom, chyba tez bym ulegla majac narzeczonego. Wiem ze to zle zachowanie ale fizycznosc wziela gore. A wy jak byscie zareagowaly?

a potem się obudziłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf

Striptizer na wieczorze panienskim to raczej normalka, ale na ogol to jest on do dyspozycji przyszlej panny mlodej. Tzn striptis robi dla wszystkich, a potem bierze panna mloda do sypialni. Tak bylo u mojej znajomej. Wrocili po ok 15 min, ona z gumka w rece pelna spermy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misia
Dnia 19.01.2020 o 17:17, Gość milf napisał:

Striptizer na wieczorze panienskim to raczej normalka, ale na ogol to jest on do dyspozycji przyszlej panny mlodej. Tzn striptis robi dla wszystkich, a potem bierze panna mloda do sypialni. Tak bylo u mojej znajomej. Wrocili po ok 15 min, ona z gumka w rece pelna spermy.

byłam na wieczorze panieńskim na którym striptiz zrobił (tak od początku było zaplanowane i panna młoda też o tym wiedziała ale część zaproszonych dziewczyn nie) pan młody. Najpierw rozebrał się przed nami wszystkimi okazało się, że jest świetnie zbudowany i na bardzo dużego. Potem część napalonych dziewczyn go podotykała a niektóre na chwilkę wzięły mu nawet do buzi a panna młoda się z tego śmiała i bawiło to ją a na koniec panna młoda poszła z własnym narzeczonym na górę i potem pokazała też kondoma pełnego spermy. Pan młody, gdy zrobił swoje zostawił na same. Wtedy dopiero dziewczynom powiedziałyśmy, że striptizerem był pan młody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Dziewczyny poważnie?? Rżniecie się ze striptizerami na wieczorach panieńskich?? Tracę wiarę we wszystko..skoro korzystacie z każdej okazji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaa

Byłam na panieńskim, gdzie był striptizer. Wcześniej było trochę alkoholu i rzeczywiście kiedy ten facet zaczął występ, dziewczyny same zaczęły nakręcać jego i pannę młodą. Po jakimś czasie się rozkręcili. On wkładał jej ręce pod stanik , pod ...enkę. Ona włożyła mu dłoń w slipy. Nie było warunków na nic więcej, ale gdyby były to kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf

Bez striptizera to zaden wieczor panienski.Ale on jest na ogol do dyspozycji panny mlodej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milf
16 godzin temu, Gość milf napisał:

Bez striptizera to zaden wieczor panienski.Ale on jest na ogol do dyspozycji panny mlodej.

Ostatni raz z innym przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karol

Dziewczyny mówicie poważnie czy to tylko banda napalonych nastolatków? Bo jeśli faktycznie na większości wieczorów panieńskich puszczacie się że striptizerami to szkoda gadać. Nic dla was nie znaczy przyszły mąż? Nie ma co brać ślubu skoro większość i tak daje na boki...skoro przed ślubem to i po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×