Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koń

czy kobiety tak naprawdę lubią seks? czy uprawiają go tylko żeby facetowi dogodzić i aby podbić swoje ego

Polecane posty

Gość koń

bo mam wrażenie, że większość kobiet to daje permanentnie duuupy nie dlatego, ze az tak bardzo chca sie ruuchac i im sie chce, tylko ze podbijaja wtedy wlasne ego, ze jest taka niby super skoro ktos ja ruucha, albo traktuja swoja duuupe jako portfel.. dam mu duupy to bede miala korzysci jakies tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dr.fox

Ja lubię ale muszą być sprzyjające okoliczności .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Tak lubią jeśli tego nie rozumiesz to widać żadnej nie dogodziles. Zdradzę ci tajemnice. Ciipa i fiuut to praktycznie to samo z tych samych tkanek tylko inaczej skonstruowane na skutek Genów. Pociąg i przyjemność z tego czują obydwie strony inaczej ludzkość by wyginela. Zaburzenia seksualności są leczone i nie tak częste jak się niektórym wydaje. Kobiety też się masturbuja, też mają libido a tępe chłopy sobie wmowily że seks daje przyjemność tylko im. Niekoniecznie niekiedy to kobieta ma więcej przyjemności i różnorodności odczuć. Koniec wykładu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam
9 minut temu, Gość koń napisał:

bo mam wrażenie, że większość kobiet to daje permanentnie duuupy nie dlatego, ze az tak bardzo chca sie ruuchac i im sie chce, tylko ze podbijaja wtedy wlasne ego, ze jest taka niby super skoro ktos ja ruucha, albo traktuja swoja duuupe jako portfel.. dam mu duupy to bede miala korzysci jakies tam

Dokładnie. Tylko się nadstawiają jak ten ktoś ma kasę, wtedy będą bezpieczne w razie zapłodnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety lubią sex z odpowiednim facetem, a nie z kurduplem z małym sprzętem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb

facetom wydaje się że jak gadają o tym to są męscy i super

kobiety jak chwalą się liczbą róznych doznań to są rugane.

 

no i dlatego jest jak jest i tak będzie

że gwałty nobilitują mężczyzn a wchodzenie w relacje celem zaspokojenia potrzeby uznania i bycia kochanym...dewaluuje kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pewnie, że lubię ze swoim ukochanym narzeczonym 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię seks

Z odpowiednim mężczyzną mają taką samą przyjemność jak faceci..ale musi być ten właściwy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×