Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nika

załamałam się :(

Polecane posty

Gość Nika

czy facet który ma żonę dzieci i ryzykuje po raz drugi spotaknie z kochanką pisze po raz drugi po juz raz się wydało , przysiegał , błagał , 

a teraz się dowiedziałam że gada z nią, że tęskni za nią , że mysli o niej , że chce się z nią spotkać znowu, 

 wysłał jej takiego sms-a

ja już nie wiem 😞 

myślalam że da sobie spokój że to tylko zauroczenie a to już trwa tyle czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Rozumiem że jesteś jego żoną. No cóż współczuję. Skoro tak łatwo przychodzi mu oszukiwanie Ciebie to najwyraźniej zbyt wiele dla niego nie znaczysz. Możliwe że tamtą kocha albo pożąda i to jest silniejsze od jego woli. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego właściwie jawnie ryzykuje utratę rodziny dla kilku chwil przyjemności. Możliwe że jest pewien, że wybaczysz mu wszystko bez względu na to co zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Was już nie ma , facet popłynął. Poczytaj na forach dedykowanych  ZDRADZENI tam zapoznasz się co i jak. To bardzo trudny okres dla ciebie , on jest w amoku i nic do niego nie dotrze chyba że silny impuls np. wniosek o rozwód. Koniecznie zobacz to forum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka
54 minuty temu, Gość niestety napisał:

Rozumiem że jesteś jego żoną. No cóż współczuję. Skoro tak łatwo przychodzi mu oszukiwanie Ciebie to najwyraźniej zbyt wiele dla niego nie znaczysz. Możliwe że tamtą kocha albo pożąda i to jest silniejsze od jego woli. Nie potrafię jednak zrozumieć dlaczego właściwie jawnie ryzykuje utratę rodziny dla kilku chwil przyjemności. Możliwe że jest pewien, że wybaczysz mu wszystko bez względu na to co zrobi.

Ja nie wiem czy on jej nie kocha czasem , zależy mu na niej , myśli o niej , bladzi myślami , i co? obiecał że już nigdy nic z nią i co??? znowu się widzieli , i te smsy że tęskni że nie ma dnia żeby nie myślal o niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×