Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mrówka

Chłopiec czy dziewczynka - 30 tc i ciągle niewiadomo

Polecane posty

Gość Mrówka

Jestem w 30 tc i wciąż nie potwierdzono płci. Przed 2 prenatalnymi mój gin mówił że raczej chłopiec. Na 2 badaniach prenatalnych inny lekarz że na 90% dziewczynka. Później mój gin potwierdził ze na 70% dziewczynka, a w 30 tc że bardziej w stronę chłopca, ale nie może potwierdzić 😕 Z waszych doświadczeń wygląda to bardziej na dziewczynke czy chłopca? Wiadomo najważniejsze żeby było zdrowe, ale wstrzymuje się ciągle z malowaniem pokoju, wyprawka żeby mieć potwierdzenie, ale chyba nie ma na co czekać bo się dowiem w dniu porodu :/. Dodam że dzidziuś ma pempowine między nóżkami i nie jest skory to pokazania się.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mnie powiedzieli w 12 tyg że prawdopodobnie dziewczynka i do tej pory nic się nie zmieniło. Dziwne że nie widać. W 24tyg ja juz rozpoznałam wargi i poziomą cewkę mocxową a co dopiero lekarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

My znaliśmy płeć od 13 tygodnia. Chodziłam do różnych lekarzy, aparaty do usg były totalnie różnej jakości. Na jednym w 20 tygodniu sama potrafiłam wskazać "ptaszka" na innym w 35 tygodniu nie widziałam totalnie nic oprócz obwodu głowy. Polecam przejść się na porządne usg. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka
20 minut temu, Gość Gość napisał:

My znaliśmy płeć od 13 tygodnia. Chodziłam do różnych lekarzy, aparaty do usg były totalnie różnej jakości. Na jednym w 20 tygodniu sama potrafiłam wskazać "ptaszka" na innym w 35 tygodniu nie widziałam totalnie nic oprócz obwodu głowy. Polecam przejść się na porządne usg. 

Nie zamierzaliśmy iść na usg do kolejnego lekarza bo w sumie najważniejsze że jest zdrowe i będziemy kochać niezależnie od płci.  Wydaje mi się że badania prenatalne chyba są bardziej wiarygodne? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrówka

Ktoś, coś, jakieś sugestie jeszcze ? 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 13 tygodniu dowiedziałam się od polskiej lekarki, że to dziewczynka. Powiedziała to z dużą pewnością, wizyta sporo kosztowała, ale kobieta miała świetny sprzęt. Potem byłam na usg połówkowym. Irlandzka lekarka powiedziała, że "jej zdaniem to dziewczynka". W 28 tygodniu byłam w Polsce u lekarza. "Trzeba być bardzo pewnym siebie, by już w 13 tygodniu określić płeć". Nie powiedział na kogo czekam. Następnie był irlandzki lekarz "sami zobaczcie, moim zdaniem to dziewczynka, ale nie bierzcie tego za pewnik". W 35 tygodniu Irlandczyk oficjalnie powiedział, że na 100% dziewczynka 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Autorko, my Ci tu płci nie wydumamy:) Czasami tak się dzieć ustawi że faktycznie ciężko określić. Moja siostra cala ciążę miała "raczej dziewczynkę" ale nikt na 100% nie powiedział (urodziła dziewczynkę), koleżanka do końca ciąży słyszała raz tak raz tak (też urodziła dziewczynkę).

Ja w 13 tygodniu miałam powiedziane że raczej chłopiec, ale lekarka sama przyznała że to absolutnie nic pewnego, po kilku dniach dostałam wynik nifty, a tam dziewczynka. Także juz mogłam na spokojnie szykować wyprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmm

U mnie w 12 tc nie chciała mi Pani powiedzieć bo powiedziała ze nic nie widzi i nie chce wprowadzić w błąd . W 20 tc powiedziała ,ze na pewno dziewczynka i teraz już do porodu nie mam usg. Mam nadzieje ,ze jakimś cudem płeć się nie zmieni bo już po 20 tc zaczęłam kupywać wszystko pod dziewczynke . Ja na Twoim miejscu poszłabym dla porównania do innego lekarza i to do jakiegoś dobrego nawet prywatnie. U mnie w mieście jest dobra kilinika gdzie mają dobry sprzęt myśle,ze w 30 tc dobrze zobaczą . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie od 13 tygodnia ciąży wiadomo, że chłopczyk i potwierdza się co wizytę, bo maluszek rozkłada nóżki, hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×