Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ...

Wy nie macie problemów, wy sami sobie je stwarzacie!!!

Polecane posty

Gość ...

Już tłumaczę. Waszym problemem nie jest brak dziewczyny/chłopaka. Waszym problemem jest nadwaga i depresja. Waszym problemem nie jest brak sukcesów tylko niepotrzebne porównywanie się z innymi. Waszym problemem nie jest wbijanie sobie nieudactnictwa i przegrywu tylko zwykle lenistwo i niepotrzebne narzekanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Really? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

10/10 zgadzam się, nic dodać, nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Prawdziwe problemy to nieuleczalne choroby, niepełnosprawność, wypadki. Owszem zgodzę się, że również gnębienie w przeszłości i poniżania są problemem. Lecz to była przeszłość. DLATEGO ZAPOMNIJCIE O TYCH IMBECYLACH CO WAS GNĘBILI I ZACZNIJCIE W KOŃCU ŻYĆ. ŻYJCIE DLA SIEBIE I DLA WASZYCH NAJBLIŻSZYCH A NIE DLA LUDZI CO DLA WAS NIE SĄ I NIE BYLI WAŻNI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hał miaucz?

Ile się należy za porady psychologiczne pt. Blabla? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Czemu wciskasz leżaczek pięć problemu 😟

Co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Przed chwilą, Leżaczek napisał:

Czemu wciskasz leżaczek pięć problemu 😟

Wiem, że lubisz gry i fajnie że masz jakieś hobby, ale fajnie by było jakbyś uzupełnił je o ćwiczenia fizyczne.

Dlatego mam dla Ciebie Leżaczku questa.

Po prostu 5 pompek 5 przysiadów dziennie. Potem stopniowo to zwiększaj i uzupełniaj o inne ćwiczenia. Zobaczyć jakie będziesz miał staty potem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Każdy ma prawo być gruby i tępy oraz siedzieć na kafeterii. W imieniu swoim i leżaczek uprzejmie proszę aby wypiērdalac ze swoim kłestem cokolwiek to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Każdy ma prawo być gruby i tępy oraz siedzieć na kafeterii. W imieniu swoim i leżaczek uprzejmie proszę aby wypiērdalac ze swoim kłestem cokolwiek to jest.

Zamierzam uczynić świat lepszym. I zacząłem ten proces od siebie i od tego przeklętego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Startuj na miss lub prezydenta. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knot
15 minut temu, Gość ... napisał:

Prawdziwe problemy to nieuleczalne choroby, niepełnosprawność, wypadki. Owszem zgodzę się, że również gnębienie w przeszłości i poniżania są problemem. Lecz to była przeszłość. DLATEGO ZAPOMNIJCIE O TYCH IMBECYLACH CO WAS GNĘBILI I ZACZNIJCIE W KOŃCU ŻYĆ. ŻYJCIE DLA SIEBIE I DLA WASZYCH NAJBLIŻSZYCH A NIE DLA LUDZI CO DLA WAS NIE SĄ I NIE BYLI WAŻNI.

zamknij sei szweju zwsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYX
35 minut temu, Gość ... napisał:

Już tłumaczę. Waszym problemem nie jest brak dziewczyny/chłopaka. Waszym problemem jest nadwaga i depresja. Waszym problemem nie jest brak sukcesów tylko niepotrzebne porównywanie się z innymi. Waszym problemem nie jest wbijanie sobie nieudactnictwa i przegrywu tylko zwykle lenistwo i niepotrzebne narzekanie.

No ja wiem, że moim problemem jest nadwaga ale po co mi to wypominasz na forum publicznym? 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość XYX napisał:

No ja wiem, że moim problemem jest nadwaga ale po co mi to wypominasz na forum publicznym? 😂

Nie płacz. Zrobię nam kratek na oleju 👩‍🍳

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pnt
27 minut temu, Gość ... napisał:

Zamierzam uczynić świat lepszym. I zacząłem ten proces od siebie i od tego przeklętego forum.

Ucz nas zbawco.

Jakie jeszcze możemy mieć problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość pnt napisał:

Ucz nas zbawco.

Jakie jeszcze możemy mieć problemy?

Problemy z guczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×