Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mik

Jak zwalczyć uczucie rozczarowania dzieckiem?

Polecane posty

Gość Mik

Mam dziecko 14 miesięcy roku od niedawna chodzi, zaczęło dość późno chodzić,jeszcze chodzi niepewnie, najchętniej za rączkę chodziaz unikamy tego bo wiem że nie powinno się prowadzac. Byliśmy na spacerze cała rodziną i spotkalismu mlodsze dziecko które super chodziło, biegało, było odwazne, podeszło do mojego krzyknęło a mój się rozplakal. Reakcja mojej rodziny: o jaki dzikusek a potem uwagi że mam dawać często mięso bo nie ma siły chodzić i biegać. Powiem wam że mi przykro,.dzieci są różne wiem i kocham moje dziecko takie jakie jest, nieśmiałe jest od maleńkości, troszkę wolniej rozwija się fizycznie, jakis taki smutek jednak jest, wiem że to glupie, dzieci i ludzie są różni, jeden jest dobry w tym drugi w czymś innym, nie każdy musi być przebojowy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

za bardzo się przejmujesz tym co inni myślą. Każ im te komentarze wsadzić sobie tam gdzie słońce nie dochodzi, bo twoje dziecko jest idealne takie jakie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobrze się czujesz? Jesteś rozczarowana swoim dzieckiem, bo jacyś ludzie głupio komentują? 🤦‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Glowa do gory! Twoje dziecko jest zdrowe i rozwija sie prawidlowo! Nie martw sie. Kazde dziecko jest inne.. niektore szybciej zalapuja to i owo a niektore pozniej. Nie sluchaj komentarzy innych ludzi kazdy jest najmadrzejszy. Moze te inne dziecko jest bardziej towarzyskie i radzi sobie super z chodzeniem, ale nie potrafi innych rzeczy ktore twoje akurat potrafi. Buduj samoocene dziecka od malego! Chwal dziecko nawet jesli cos mu nie wychodzi tak jak powinno. Wszystko bedzie dobrze 😗 nie zamartwiaj sie takimi rzeczami. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdybym tak myślała, to chyba miałabym już poważną depresję. Mam bliźniaki z przedwcześnie rozwiązanej ciąży. Dzieci od początku rozwijały się nieco wolniej niż rówieśnicy, jedno zaczęło chodzi po ukończeniu 14 miesiąca. W tej chwili chodzi na zajęcia wczesnego wspomagania rozwoju. Zamiast zamartwiać się drobiazgami, cieszę się z postępów i wierzę, że wszystko będzie dobrze. Absolutnie nie jestem rozczarowana swoimi dziećmi, chociaż widzę wady, złe zachowania itd. Ale widzę też całą masę pozytywów 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biała Dama

W ogóle się nie przejmuj! Mój syn też tak miał, późno chodził i mówił, a teraz jako 8 latek jest bardzo inteligentny, nawet mam wrażenie często przewyższa rówieśników i ruchowo też super narty, pływanie i jest bardzo kochanym dzieckiem 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

De/bilko dziecko ma czas na opanowanie chodu do 18 miesiąca życia,  szkoda że ma taką s...iałą matkę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaPa81

Czar na Hania czy Anię nie przejdzie...Tymczasem dalej leżę z ...em do gory i nie robię nic a wy klejenie swoje wysrywy od 10 lat które nie dały nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×