Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy są tu mamy, którym USG i badania wychodziły dobrze ale w trzecim trymestrze wyszło że jednak jest jakaś wada, problem? Co to było?

Polecane posty

Gość Gość

Moja koleżanka dowiedziała się pod koniec szóstego miesiąca że dziecko będzie miało stopy szpotawe. Ja się dowiedziałam że syn będzie miał problemy z układem moczowym. Szok, bo wcześniej nic na to nie wskazywało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka

U nas też układ moczowy, ale to podobno często się zdarza. Narazie do kontroli, nie panikuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Chora nerka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
52 minuty temu, Gość Gość napisał:

Chora nerka 😞

Niemów głośno bo dpa usłyszy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gość napisał:

Chora nerka 😞

Nie podszywaj się pod kogoś kto ma nieszczęście. To bardzo nieładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W 31 tygodniu podczas badań u córki stwierdzono zespół fallota. A że często przy tej wadzie towarzyszą również wady genetyczne, to już do końca ciąży zamartwiałam się. w tak wysokiej ciąży nikt nie robi badań inwazyjnych 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

U mnie troche inna sytuacja, bo już w 20 tygodniu dziecko znajdowało się dużo poniżej normy jeśli chodzi o rozmiar. Sprawdzano wszystkie przepływy, organy i nic nie można było stwierdzić do końca ciąży. Po porodzie zaś okazało się, że córka ma bardzo długie nogi i bardzo szczupły brzuszek( taka uroda) i ten chudy brzuszek zaburzał pomiary, a wszystko było ok 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 20 stycznia 2020 o 19:39, Gość gość napisał:

Nie podszywaj się pod kogoś kto ma nieszczęście. To bardzo nieładnie.

A skąd wiesz, ze to podszyw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Dnia 20.01.2020 o 17:08, Gość Lidka napisał:

U nas też układ moczowy, ale to podobno często się zdarza. Narazie do kontroli, nie panikuj.

U nas tez tak było. Trafiłam do szpitala  w 354 tc z innego powodu a po zrobieniu usg lekarze stwierdzili powiększony układ moczowy. Obserwowali dziecko kilka dni. Na szczęście po konsultacjach stwierdzili, że jest ok . Podobno problemy z układem moczowym częściej  obserwowane jest u chłopców. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×