Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Marlena87

Nie mam już siły z tym walczyć, pomóżcie radą, proszę

Polecane posty

Gość Marlena87

Nie mam już.  Mąż mnie psychicznie wykańcza całą noc nie dał mi spać. Tym razem poszło o to że jemu się chciało a ja jestem naprawdę chora na antybiotykach ledwo żywa  głową nie mogę ruszyć a co dopiero się kochać. Dla niego to nie jest przeszkoda i jak powiedziałam że nie mam siły to wybuchła awantura. Nie mam prawa nie mieć ochoty   nie mam prawa być chora. przepłakałam całą noc a on szyderczo się ze mnie śmiał na koniec kiedy wyszłam z sypialni bo nie miałam siły słuchać już tego ubliżania wziął mi telefon roztrzaskał na kawałki żebym budzika na rano do pracy nie miała. Nie mam już sił na to  już go nie kocham a nawet zaczęłam nienawidzieć. Już nie raz chciałam się rozejść ale za każdym razem dzieci ... płacz lament  proszenie o wybaczenie tacie bo on już obiecał że mnie nie skrzywdzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek

kolejna, która nie rozumie, że dawanie duupy mezowi TO TWOJ OBOWIAZEK, nie ma czegos takiego, ze ty nie masz ochoty.., facet chce- jest twoim mezem, przysiegalas mu wiernosc i seks i masz to spelniac ku.rwa

zobacz o ile latwiej by bylo, jakbys po prostu na lyzeczke wystawila szlauf w ogole by cie to ani nie bolalo ani nie męczyło, on by se w 5 minut doszedl i po robocie, wszyscy zadowoleni, nie byloby klotni itp.. to nie ku.rwa wielka dama, ona nie chce, to facet ma cierpiec.. ja pie.rdole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość On37

No to jest przykre właśnie, że w Polsce pary są tak tragicznie dobrane. Byle facet i już... Kobiety też różnie. Moja żona, fakt wiele lat młodsza sama się prosi i inicjuje, bajka, seks godzinami ... Tak jesteśmy dobrani. A fakt, pierwszych 7 partnerek z którymi jakoś tam byłem dłużej czy krócej, zawsze coś było nie tak. Trzeba szukać i się dobrać. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...alaj

Kirwo ubarwiasz jak nic wypoerdalaj do obory świnio pasze wpierdalaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomogłem?

Najlepiej idź do przyjaciółki porozmawiaj wyjdźcie gdzieś i się odstresujecie, idźcie na podryw coś innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena87

no tak.. czego moglam się spodziewać, typowi samcy , nie rozumiecie, że kobieta może nie mieć ochoty na seks? ja wiem, że wy to nawet z jedną nogą i przy gorączce 40 stopni byście chcieli, ale nie my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena87

no tak.. czego moglam się spodziewać, typowi samcy , nie rozumiecie, że kobieta może nie mieć ochoty na seks? ja wiem, że wy to nawet z jedną nogą i przy gorączce 40 stopni byście chcieli, ale nie my..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomogłem
Przed chwilą, Gość Marlena87 napisał:

no tak.. czego moglam się spodziewać, typowi samcy , nie rozumiecie, że kobieta może nie mieć ochoty na seks? ja wiem, że wy to nawet z jedną nogą i przy gorączce 40 stopni byście chcieli, ale nie my..

Napisałem jak pójdziesz gdzieś odstresujesz z kimś , potem lepiej spojrzysz na ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc marnujed

Za trudne do zrozumienia nie rozumnne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomogłem

Jak jesteś chora zaproś kogoś zawsze będzie ci lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m

Provo tak to jest jak sie we łbie a kuku robi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m
2 minuty temu, LenaN napisał:

Żaden obowiązek i nie słuchaj tych bzdur nie chcesz to nie jak nie rozumie to niech sobie znajdzie inną a ty najlepiej to się z nim rozwiedź nikt nie jest niczyją własnością.

Doradztwo ahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bsjjkd

Takie zachowanie to jest przemoc. Rozstrzaskanie telefonu. Satysfakcja z doprowadzenia cie do placzu. I do tego jeszcze w sytuacji ktora jest intymna i powinna byc relaksem i przyjemnoscia? Juz samo natarczywe naleganie, kiedy nie masz ochoty i to jasno komjnikujesz jest niepokojace, a cala reszta to jest zwyczajna przemoc.

Nie wyobrazam sobie, zeby dobre dla dzieci byli sluchanie tego i ogladanie jak ich ojciec stosuje przemoc psychiczna i fizyczna (niszczenie rzeczy) wobec ich matki. One moga tego nie rozumiec i chcec was godzic po swojemu, ale to ty jestes dorosla. Nikt nie ma prawa stosowac wobec ciebie przemocy, a twoje dzieci nie powinny tego ogladac i wychowywac sie w takim srodowisku. Jedyny sposob na unikniecoe przemocy ktory naprawde dziala to odciecie sie od przemocowca i brak akceptacji dla takich zachowan. 
 

Trzymaj sie. Jest masa kobiet ktore sobie z takim problemem poradzily. Ty tez dasz rade.
 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc m
21 minut temu, LenaN napisał:

Lepsze niż twoje

AHAHAHAHAHA CO TY NAPISZESZ TO wymyslisz ahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek

Nie daj się mężowi bo to co robi to jest znęcanie się nad tobą

jak tak dzieje się często to dlugo nie pociągniesz psychicznie ani fizycznie

Postrasz go najpierw że odejdziesz od niego , jak to nie poskutkuje rozwiedz się z nim a dzieciom wytlumacz to co robil twoj mąż z tobą

Napewno im nic nie mowilas, nie mialaś śladow na sobie i twoj mąż po cichu to robil jak dzieci tego nie slyszaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Poprostu facet jest ...em, jak kobieta nie ma ochoty to nie,ale jest też druga strona medalu.Jeśli Ty ciągle mu odmawiasz z byle powodu to w pewnym momencie facet ma dość chociaż akurat tym razem faktycznie źle się czujesz.Może czekał tydzień na seks w weekend a tu ... to się wkurzył.Nie bronię jego zachowania, ale pomyśl czy faktycznie nie ma w tym twojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość arek napisał:

kolejna, która nie rozumie, że dawanie duupy mezowi TO TWOJ OBOWIAZEK, nie ma czegos takiego, ze ty nie masz ochoty.., facet chce- jest twoim mezem, przysiegalas mu wiernosc i seks i masz to spelniac ku.rwa

zobacz o ile latwiej by bylo, jakbys po prostu na lyzeczke wystawila szlauf w ogole by cie to ani nie bolalo ani nie męczyło, on by se w 5 minut doszedl i po robocie, wszyscy zadowoleni, nie byloby klotni itp.. to nie ku.rwa wielka dama, ona nie chce, to facet ma cierpiec.. ja pie.rdole

Jesteś pierwszą osobą tutaj, ktorej gdybym mogła to po prostu dałabym w morde 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Ty autorko nie płacz tylko zasadź kopów kilka w szacowny zad mężowski. On powinien się Tobą opiekować w chorobie a nie jeszcze żądać seksu. Opie...ol go porządnie i nie dawaj się bucowi maltretować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, LenaN napisał:

Żaden obowiązek i nie słuchaj tych bzdur nie chcesz to nie jak nie rozumie to niech sobie znajdzie inną a ty najlepiej to się z nim rozwiedź nikt nie jest niczyją własnością.

Lenko droga ja oczywiście nikogo nie bronie ale bardzo często wina leży gdzieś po środku chociaż w tej sytuacji faktycznie facet przegioł. Związek to nie tylko seks ale też pomaganie i wspieranie siebie na wzajem a czasem jest też taki czas że trzeba się trochę poopiekować żoną czy mężem. Szczególnie w chorobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Marlena87 napisał:

wziął mi telefon roztrzaskał na kawałki 

Zadałaś się z Majorem  S. Bo rodo ? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×