Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Takie mamy czasy ze mezczyzna musi isc na peeling chemiczny, dermaabrazje, i wmasowywac sobie retinol, witamine C i kwas hialuronowy by sie podobac kobietom

Polecane posty

Gość Gość
4 minuty temu, Agatka Czepek napisał:

Mikrodermabrazja jest fajna i peeling kawitacyjny bo sir po tym czysto czuje na twarzy jak bylam w polsce to chodzilam na to raz w moesiacu . Teraz nie musze robic zadnych rzeczy niemam narazie wypryskow . 

A majo coś na musk jakiś masasz elektryczny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tylko

wymagam pełnego uzębienia, braku nałogów i a jeśli jest już nadwaga - to chęci do chodzenia ze mną na siłkę..

czy to naprawdę tak wiele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 20.01.2020 o 21:44, Gość gosc napisał:

dziekuje za wszystkie dyskusje na tym forum, nawet tym kobietom, ktore mnie perfidnie krytykowaly i wysmiewaly (mam dobre serce, wiec Wam tez dziekuje 🙂 )

koncze z tym toksycznym forum, ide pracowac nad soba, bajo !

to smutne ze zyjemy w swiecie tak zbrutalizowanym i strywializowanym, ze posty wartosciowego mezczyzny o dobrym sercu byly jak rzucanie grochem o sciane na tym forum

ale kobiety wystawiaja tylko swiadectwo samym sobie hejtujac takiego kogos jak ja

kobiety sprzed 50 lat bylyby oczarowane tym, ze potrafie sie wyslowic, nie smierdze, nie uderze, nie naduzywam akloholu i jestem uczynny i odpowiedzialny

a dzisiaj kobietom odlecialy oczekiwania w kosmos ! 😬

ale slowo sie rzeklo, odchodze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta

Urzad Gminy powinien dofinansowywac tego typu zabiegi w ramach walki z samotnoscia. Upiekszaniem mieszkańcow zajmowalby sie specjalnie powolany na ta okazje zespół kosmetologow, podologow i trychologow. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×