Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luiza86

Przeciętniak w podstawówce a teraz .......

Polecane posty

Gość Luiza86

Parę dni temu byłam z koleżankami na spa i spotkałam kolegę z podstawówki. Kiedyś fajnie sie z nim gadało ale z wygladu był zupełnym przeciętniakiem, niby szczupły ale ani ubrany, nic specjalnego. Nie miał szans u dziewczyn. A tu proszę takie ciasteczko się z niego zrobiło/ naga strefa. Rozmawiamy i podchodzi do nas super laseczka, jak instagramowa modelka. Opiera się o niego i uśmiecha się. On ją przedstawia- "moja żona". Doznałam szoku . Dziewczyna była bardzo miła ale ta sytuacja i to spotkanie wytrąciły mnie z równowagi. Kiedyś ten facet nie miał by u mnie żadnych szans.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beba

gdzie wy w tej jałowej krainie w ogóle widzicie facetów? (nie mówiąc o rozmowach, znajomościach) niepojęte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Pamietam ta prowokacje sprzed paru tygodni. Napisana przez faceta. Kobiety raczej nie okreslaja innych, atrakcyjnych kobiet tekstem "fajna laseczka". 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki obraz wasz
2 godziny temu, Gość Luiza86 napisał:

Parę dni temu byłam z koleżankami na spa i spotkałam kolegę z podstawówki. Kiedyś fajnie sie z nim gadało ale z wygladu był zupełnym przeciętniakiem, niby szczupły ale ani ubrany, nic specjalnego. Nie miał szans u dziewczyn. A tu proszę takie ciasteczko się z niego zrobiło/ naga strefa. Rozmawiamy i podchodzi do nas super laseczka, jak instagramowa modelka. Opiera się o niego i uśmiecha się. On ją przedstawia- "moja żona". Doznałam szoku . Dziewczyna była bardzo miła ale ta sytuacja i to spotkanie wytrąciły mnie z równowagi. Kiedyś ten facet nie miał by u mnie żadnych szans.....

Typowe. Odrzuca ze względu na wygląd, a potem żałuje. Większość kobiet tak ma. Nauczcie się w końcu, że wygląd nie świadczy o wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Kolejna głupia prowokacja arystopeedala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sracz
3 godziny temu, Gość Luiza86 napisał:

Parę dni temu byłam z koleżankami na spa i spotkałam kolegę z podstawówki. Kiedyś fajnie sie z nim gadało ale z wygladu był zupełnym przeciętniakiem, niby szczupły ale ani ubrany, nic specjalnego. Nie miał szans u dziewczyn. A tu proszę takie ciasteczko się z niego zrobiło/ naga strefa. Rozmawiamy i podchodzi do nas super laseczka, jak instagramowa modelka. Opiera się o niego i uśmiecha się. On ją przedstawia- "moja żona". Doznałam szoku . Dziewczyna była bardzo miła ale ta sytuacja i to spotkanie wytrąciły mnie z równowagi. Kiedyś ten facet nie miał by u mnie żadnych szans.....

kał ci w morde tèpa pipo, przegrałaś bo oceniałaś książke przez okładke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo czesto glupie nastolatki pisza tematy na tym forum podajac sie za faceta. To gowniary widzę codziennie. Zalosne brzydule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bardzo czesto glupie nastolatki pisza tematy na tym forum podajac sie za faceta. To gowniary widzę codziennie. Zalosne brzydule

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

artstogrubas znowu klawiature lize

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aczy

on jest donosicielem? kto tutaj jest szpiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Gość Gość Gość Gość

to nie nastolatki, to arystocwel

on jest jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W podstawówce byłem zahukanym,nieśmiałym kujonem, z którego nabijali się chłopacy ze starszych klas. Unikałem też wtedy dziewczyn, których się wstydziłem. Na szkolnych dyskotekach podpierałem ściany- nie wiem po co ja tam chodziłem.

Po latach miałem wielką satysfakcję gdy ci starsi ode mnie chłopacy oglądali się za moją dziewczyną. Trafiła mi się naprawdę świetna laska, która kilka lat później,  została moją żoną. Partnerki tamtych chłopaków chowały się przy niej. Jednak istnieje na tym świecie sprawiedliwość dziejowa. Może nie dla każdego, ale dla mnie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koort

hej a mama poprzeczna, z wusrstem i wasach, czy takim wiankiem na glowie i butelka wodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×