Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wierzycie że ktoś, komu ciągle chorują małe dzieci, a jedno ma jakiś grubszy problem zdrowotny, rzeczywiście cały czas jest taki szczęśliwy, wesoły? Bo tak się ona kreuje przy mnie. są tacy ludzie, czy to jednak maska?

Polecane posty

Gość gość

Może rzeczywiscie są tacy ludzie co zawsze będą szczesliwi, nawet jak spadnie na nich 10 plag egipskich...ja wiem ze ja zadowolona i usmiechnieta w takiej sytuacji bym nie była. wierzycie w taki optymizm mimo wszystko, czy bardziej obstawiacie ze to maska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ona

Nie wiem czy są szczęśliwi ale przynajmniej próbują. Cieszą się z każdej małej rzeczy na którą zwykle  osoby którym dobrze się wiedzie nie zwrócą uwagi. Mam też taka koleżankę która ma wiele różnych problemów a zawsze jest uśmiechnięta i pozytywna . Wiele razy jej mówiłam, że podziwiam ją bo ja bym na jej miejscu tak nie mogła a ona swoim pozytywnym nastawieniem zaraża innych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klli

Mam taka w rodzinie. Sam optymizm., taki charakter iod zawsze. Lzej jej z tym w zyie, no i ludziom z nia. Biadolenie nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Gość klli napisał:

Mam taka w rodzinie. Sam optymizm., taki charakter iod zawsze. Lzej jej z tym w zyie, no i ludziom z nia. Biadolenie nic nie daje.

Dokladnie, podziwiam takich ludzi niestety sama tak nie potrafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×