Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monka34

Młodszy kochanek

Polecane posty

Gość Monka34

Mam 34  paznałam na śiłowni młedoge chłopaka ma 19 lat na początku nie traktowała go poważnie ale po kilku tygodniach umówiłam się z im pomyślałam a co mi szkodzi w końcu młody przystojny bardzo dobrze zbudowany facet bo tak zaczęłam go poszczegać a z mim mężem od dawna śie nie układa ale wracając do tematu nie Wim co wemnie wstąpiło przed tym spotkaniem ogoliłam intymne miejsca ubrała najbardziej obcisłem stringi i krutką ...enkę poszliśmy do fajnej knajpki trochę wypiliśmy może za dużo komplementował mnie potem zaproponował żebyśmy poszli do niego zgodziłam się wynajmował mieszkanie piliśmy wino zbliżaliśmy śie do siebie co raz bardziej czumał mnie za rękę zaczoł całować mnie po szyji cichutko przy tyn odychałam ale w końcu go odepchnełam i powiedziałam nie możemy tego zrobić a on powiedział że jestem taka piękna że chce mnie kochać  i nie wyczytałam zrobiliśmy to było cudownie teraz mam problem on chce być zemą a ja nie Wiem co robić z jednej strony mam męża z kturym  mi śię nie układa a z 2 strony Bartka tak na na imię tylko czy nie jest dla mnie za młody w końcu seks to nie wszystko a znowu niemoge bez niego zasnąć co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chędożyć

Daj namiar na męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 930217

Jak to co robić? Już zrobiłaś. Pytasz czy masz do niego odejść od męża? On nie będzie z Tobą, bo już wie, że jesteś łatwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaa

Korzystaj z tego młodego ja mam 26 i też wolę młodszych do tych spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka34
1 godzinę temu, Gość Chędożyć napisał:

Daj namiar na męża

A co chcesz go stary już jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monka34
8 minut temu, ElitexD napisał:

a gdzie byli jego rodzicie w tym czasie :((((

Sam mieszka wynajmuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit

Mój też jest młodszy ma 21 lat  a ja 28 jestem z nim dlatego bo powyżej 18cm a mi na razie zależy tylko ta seksie  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Dać Ci radę pieprz śię z nim kiedy śie da mężowi nic nie mów bo taki młody już Ci się może nie trafić ja też korzystam z takich młodych jak jest okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×