Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytanko mam

Jak tam bezrobotne inceluchy po 30tce? Upijacie się dzisiaj Harnasiem czy Królewskim?

Polecane posty

Gość Pytanko mam

Setki tysięcy inceli z brzuchami zasiądzie dziś jak zwykle przed tv, żeby pierdzieć ha ha ha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiunia

Albo odpalą kafeterię i będą po pijaku wypisywać głupoty z błędami ortograficznymi, dzień jak codzień xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmiencie nazwe

zmiencie nazwe forum na INCELERIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
4 minuty temu, Gość zmiencie nazwe napisał:

INCELERIA

pewnie już takie jest 🙂

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boombaj
5 godzin temu, Gość Pytanko mam napisał:

Setki tysięcy inceli z brzuchami zasiądzie dziś jak zwykle przed tv, żeby pierdzieć ha ha ha:)

masz ból duupy że nie możesz żadnego dorwać? bidulka..... gnij sama tępa sooko, mamy na ciebie wyyebane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alibab
5 godzin temu, Gość Asiunia napisał:

Albo odpalą kafeterię i będą po pijaku wypisywać głupoty z błędami ortograficznymi, dzień jak codzień xD

zazdrościsz? przynajmniej nie muszą się z tobą codziennie pyerdolić i mają spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanko mam
25 minut temu, Gość boombaj napisał:

masz ból duupy że nie możesz żadnego dorwać? bidulka..... gnij sama tępa sooko, mamy na ciebie wyyebane

Niestety pudło, cuchnący sikami incelku:) Mam faceta, a ty sam gnijesz przed red tube:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36gosc
13 godzin temu, Gość boombaj napisał:

masz ból duupy że nie możesz żadnego dorwać? bidulka..... gnij sama tępa sooko, mamy na ciebie wyyebane

Nie powinieneś mówić w sposób jakby każdy facet myślał tak samo jak Ty. Uważam, że każdy powinien mówić za siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorka
5 godzin temu, Gość 36gosc napisał:

Nie powinieneś mówić w sposób jakby każdy facet myślał tak samo jak Ty. Uważam, że każdy powinien mówić za siebie.

Dokładnie! Ale incele myślą, że każdy ma tak beznadziejne życie jak oni i że trzeba się nad nimi litować i poprawiać im czapeczkę na wyleniałej główce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×