Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Autorka

Szkoła rodzenia

Polecane posty

Gość Autorka

Czy chodziłyście do szkoły rodzenia? Jak różni się to co mówią w szkole od prawdziwego porodu i macierzyństwa? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka

Proponuję najpierw zrobić program z internetową  szkołą rodzenia. Zdobędziesz wiedzę teoretyczną, a jeśli będziesz tęsknić za praktyką to zawsze można pójść na stacjonarną. Ja korzystałam z prenalen. Różnica w przekazywanych informacjach a życiem oczywiście, że jest. Każda kobieta jest inna, inaczej odczuwa ból, inaczej odczuwa potrzebę przytulenia dziecka, inaczej czerpie przyjemność z karmienia piersią. Szkoły rodzenia to tylko teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Chodziłam w szpitalu w którym będę rodzić i jestem zadowolona. Były zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, mnóstwo wskazówek, położna odpowiadała na każde pytanie. Dostaliśmy listę wyprawkową do szpitala, plan porodu, całe pudełko próbek różnych kosmetyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
4 minuty temu, Gość Mama napisał:

Chodziłam w szpitalu w którym będę rodzić i jestem zadowolona. Były zajęcia teoretyczne oraz praktyczne, mnóstwo wskazówek, położna odpowiadała na każde pytanie. Dostaliśmy listę wyprawkową do szpitala, plan porodu, całe pudełko próbek różnych kosmetyków.

U mnie tak samo. Również polecam

A co do porodu i macierzyństwa, wiele zależy od Twojego nastawienia. Z porodem nastaw się, że będzie bolało, ale trzeba przez to przejść (cesarka też boli, tylko później, jak znieczulenie puści). Z macierzyństwem, że może być różnie, możesz zapytać mamusiek, jakimi niemowlakami byliście Ty i Twój mąż/partner, to da Ci obraz, czego możesz się spodziewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka

Każda forma nauki jest przydatna, ważne jest aby wiedzę tą wykorzystać rozsądnie i mądrze. Zajęcia w szkole rodzenia  na pewno przyniosą odpowiednią wiedzę, ale tylko wiedzę teoretyczną, praktykę trzeba zdobyć samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×