Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kop

Dlaczego nie znoszę większości starców?

Polecane posty

Gość Kop

Większości są niedołężni, i wymagają opieki 24/7, dłuższej i trudniejszej jak z niemowlakiem, absorbują, oprócz tego są obrzydliwi,są bardzo brzydcy wyglądają jak pasztet, do tego śmierdzą jak
odchody, albo i gorzej, trzeba podkładać im pampersy pod dupsko, siorpią, mlaskają, są bez zębów. Co się dzieje z mózgami że stają się mutantami? Większości staruchów to ..., które nadaje się do przerobienia na paszę. Nie mówię o wszystkich, tylko o tych którzy są zardzewiali, spróchniali i niedołężni oraz wyglądają jak kupsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
3 minuty temu, Gość Kop napisał:

Większości są niedołężni, i wymagają opieki 24/7, dłuższej i trudniejszej jak z niemowlakiem, absorbują, oprócz tego są obrzydliwi,są bardzo brzydcy wyglądają jak pasztet, do tego śmierdzą jak
odchody, albo i gorzej, trzeba podkładać im pampersy pod dupsko, siorpią, mlaskają, są bez zębów. Co się dzieje z mózgami że stają się mutantami? Większości staruchów to ..., które nadaje się do przerobienia na paszę. Nie mówię o wszystkich, tylko o tych którzy są zardzewiali, spróchniali i niedołężni oraz wyglądają jak kupsko.

Oszczał bym cię ciepłym sikiem, że też takie truchło po świecie chodzi. Wczoraj Dzień Babci, dzisiaj Dzień Dziadka, powiedz swoim jakie masz zdanie o nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
10 godzin temu, Gość gosc napisał:

Oszczał bym cię ciepłym sikiem, że też takie truchło po świecie chodzi. Wczoraj Dzień Babci, dzisiaj Dzień Dziadka, powiedz swoim jakie masz zdanie o nich.

No ale nie chodzi o wszystkich tylko o tych ktorzy sa niedolezni, starcow nie czepiam za to ze sa starzy I nieco gorzej wygladaja, tylko za to ze sa niedolezni I trzeba sie imi zajmowac, I sa obrzydliwi. No I co z tego ze to dzien dziadka czy babci ale starcy to ludzie od 80 roku wzwyz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bol
1 minutę temu, Gość Kop napisał:

No ale nie chodzi o wszystkich tylko o tych ktorzy sa niedolezni, starcow nie czepiam za to ze sa starzy I nieco gorzej wygladaja, tylko za to ze sa niedolezni I trzeba sie imi zajmowac, I sa obrzydliwi. No I co z tego ze to dzien dziadka czy babci ale starcy to ludzie od 80 roku wzwyz.

jestes bardziej obzydliwy, wewnetrznie, do tego mozesz eksponowac brzydote np tutaj, to mnie boli ze istniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop

Oszczac to ciebie moge, jeszcze ciebie Nasram za wyzywanie od truchła. Truchłem to ty jesteś bo ty wyzywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
8 minut temu, Gość bol napisał:

jestes bardziej obzydliwy, wewnetrznie, do tego mozesz eksponowac brzydote np tutaj, to mnie boli ze istniejesz

Zamknij sie! Ty jestes obrzydliwszy wewnetrznie niz nawet najstarszy czlowiek swiata. Boli to mnie to ze internet jest dla takich p**d!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrrr

Kop powinieneś dostać kopa w d.u.p.e. Za te obelgi dla starszych ludzi. Wiedz że sam taki będziesz, nie wiadomo jak obrzydliwy i niedołężny. Myślisz że ktoś chce być starym, niedołężnym i chorym??? Taka kolej rzeczy. Tak jak trzeba pielęgnować niemowlaka tak i trzeba zająć się zestarzałymi rodzicami czy innymi ludźmi wymagającymi już opieki. Twoje podejscie do tego jest uwłaczające godności człowieka.Jak narazie jesteś zerem jako człowiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Szkoda mi słów na ciebie. Też taki przecież będziesz. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Malutki z Ciebie człowieczek, obyś nie była stara nigdy hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 godzinę temu, Gość Kop napisał:

Zamknij sie! Ty jestes obrzydliwszy wewnetrznie niz nawet najstarszy czlowiek swiata. Boli to mnie to ze internet jest dla takich p**d!

nastepnym razem zastanow sie czy oplaca sie pisac takie rzeczy by zaistniec w sieci, bo mozesz zostac zbity przez spolecznosc ktora jednak tylko pozornie wygladala na taka ktorej sie spodoba twoja wypocina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
9 godzin temu, Gość wrrr napisał:

Kop powinieneś dostać kopa w d.u.p.e. Za te obelgi dla starszych ludzi. Wiedz że sam taki będziesz, nie wiadomo jak obrzydliwy i niedołężny. Myślisz że ktoś chce być starym, niedołężnym i chorym??? Taka kolej rzeczy. Tak jak trzeba pielęgnować niemowlaka tak i trzeba zająć się zestarzałymi rodzicami czy innymi ludźmi wymagającymi już opieki. Twoje podejscie do tego jest uwłaczające godności człowieka.Jak narazie jesteś zerem jako człowiek!!!

Wrr ty powinienes dostac tez kopa w d.u.p.e tylko ze mocniejszego. Ja na starosc tak obrzydliwy nie bede. Wrr Wraku ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja też nie rozumiem po chüj ludzie tak długo żyją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ja też nie rozumiem po chüj ludzie tak długo żyją.

nie znasz rowniez odpowiedzi po co sie w ogole rodzą:) ani po co sam istniejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kop`a gófna, nie człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop

Gosc Gosc, sam jesteś Kupą Gòwna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggie

Bo o siebie nie dbają to na starość niedołężnieją. Takich mi nie żal. A jak widzę grubą starą babę Ci ledwo się porusza a w markecie pakuje do wózka śmieciowe żarcie to błogi śmiech mnie ogarnia. A w autobusie mają jej młodzi miejsca ustępować bo ustać nie może. Żenada tacy ludzie. Trzeba o siebie dbać całe życie i swoje ciało i duszę. Wtedy człowiek w dobrym stanie dożyje późnej starości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop

Maggie, Takiej starej babie, czy staremu dziadzie z długimi wąsami niedoleznemu i smierdzacemu to miejsca bym nie ustąpił! Bo nie zasługuja na to! Ja gdybym byl kierowca autobusu to bym ich nie przyjał, oni mają szurać się z lahą po trawniku, nie obchodzi mnie że buciory obsrają i się zmęczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Kop napisał:

Maggie, Takiej starej babie, czy staremu dziadzie z długimi wąsami niedoleznemu i smierdzacemu to miejsca bym nie ustąpił! Bo nie zasługuja na to! Ja gdybym byl kierowca autobusu to bym ich nie przyjał, oni mają szurać się z lahą po trawniku, nie obchodzi mnie

że buciory obsrają i się zmęczą.

ty już jesteś obleśny bo nie masz mózgu:(

K.RE.TY.NIE! Na starość zostaniesz obleśnym truchłem i Cie wyrzuca do śmietnika i tam będziesz zdychał I.D.IO.TO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kop
10 minut temu, Gość gosc napisał:

ty już jesteś obleśny bo nie masz mózgu:(

K.RE.TY.NIE! Na starość zostaniesz obleśnym truchłem i Cie wyrzuca do śmietnika i tam będziesz zdychał I.D.IO.TO

Sam jesteś K.RE.TY.NEM! Ty obleśny truchle i I.DIO.TO!

No śmierdzący starsi ludzie to po co żyją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Kop napisał:

Sam jesteś K.RE.TY.NEM! Ty obleśny truchle i I.DIO.TO!

No śmierdzący starsi ludzie to po co żyją!

Niedługo będziesz miał wypadek i będziesz leżał i .s.rał. pod siebie i nikt ci nie pomoże. a mózgu jak widać już nie masz i tez ci już nic nie pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Kop napisał:

Sam jesteś K.RE.TY.NEM! Ty obleśny truchle i I.DIO.TO!

No śmierdzący starsi ludzie to po co żyją!

Niedługo będziesz miał wypadek i będziesz leżał i .s.rał. pod siebie i nikt ci nie pomoże. a mózgu jak widać już nie masz i tez ci już nic nie pomoże:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr

Forum gieratria 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Gość Piotr napisał:

Forum gieratria 🤣

Forum bezmózgowców bez wyobraźni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×