Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

17 t c a ja 1,5 kg na minusie jest sie czym przejmować?

Polecane posty

Gość Gość

Wszystko przez długotrwałe wymioty :( lekarka mówi, ze to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja do 20tc byłam 4 na minusie, a potem 20 na plusie, więc o ile z dzieckiem jest ok, to jeszcze wszystko przed Tobą 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

wiec skoro lekarz tak twierdzi,to chyba nie ma powodu do zmartwien. Ja w ciazy przytylam 6 kg. Wymiotowalam cała ciaze,nie moglam jesc nic poza suchym chlebem z dżemem popijanym mlekiem. Do dzis nie jem masla,bo mam wstręt do tego ze jest tłuste i sliskie. Mdliło mnie na sam widok miesa ,nawet w sklepie. Dziecko zdrowe, urodzone w 37 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Ja do 20tc byłam 4 na minusie, a potem 20 na plusie, więc o ile z dzieckiem jest ok, to jeszcze wszystko przed Tobą 

Tez miałaś długotrwałe wymioty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

wiec skoro lekarz tak twierdzi,to chyba nie ma powodu do zmartwien. Ja w ciazy przytylam 6 kg. Wymiotowalam cała ciaze,nie moglam jesc nic poza suchym chlebem z dżemem popijanym mlekiem. Do dzis nie jem masla,bo mam wstręt do tego ze jest tłuste i sliskie. Mdliło mnie na sam widok miesa ,nawet w sklepie. Dziecko zdrowe, urodzone w 37 tc.

Serio cała ciąże chleb z dżemem? Czy były dni, ze jadłaś normalnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tez miałaś długotrwałe wymioty ?

Wymioty nie, ale całodobowe mdłości i ogólny wstręt do jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skąd wtedy dziecko bierze substancje odżywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Serio cała ciąże chleb z dżemem? Czy były dni, ze jadłaś normalnie?

bardzo rzadko. Czasem kaszka manna,sok z czarnej porzeczki jeszcze mi smakowal. Poza tym nic. Wszystkie zapachy przypraw, smazonego powodowały u mnie mdłosci. Nawet zapach gotowanych zmieniakow mnie dobijal. Jak urodzilam to wazylam 48 kg.skora i kosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Gość napisał:

Skąd wtedy dziecko bierze substancje odżywcze?

Uwierz,w organizmie masz tyle substancji odzywczych,ze dziecko sa sobie rade. W koncu nie zywi sie zawartoscia twojego zolądka. Tylko wtedy ty sie sypiesz;wlosy,zęby, anemia... ja bralam witaminy to chyba tez cos pomagalo, zeby na szczescie byly ok, ale np slady po zastrzykach z porodowki i kroplowce miałam jeszcze pol roku po ciazy. Rany zle sie goiły,since dlugo nie znikały.. cos za cos. Miałam anemie, niskie cisnienie. Ale poza tym nic niepokojącego mi nie dolegało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość gosc napisał:

Uwierz,w organizmie masz tyle substancji odzywczych,ze dziecko sa sobie rade. W koncu nie zywi sie zawartoscia twojego zolądka. Tylko wtedy ty sie sypiesz;wlosy,zęby, anemia... ja bralam witaminy to chyba tez cos pomagalo, zeby na szczescie byly ok, ale np slady po zastrzykach z porodowki i kroplowce miałam jeszcze pol roku po ciazy. Rany zle sie goiły,since dlugo nie znikały.. cos za cos. Miałam anemie, niskie cisnienie. Ale poza tym nic niepokojącego mi nie dolegało

Niby tak, ale gdy organizm pobiera energię z tłuszczy w których znajdują sie substancje szkodliwe to nie jest to dobre dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niby tak, ale gdy organizm pobiera energię z tłuszczy w których znajdują sie substancje szkodliwe to nie jest to dobre dla dziecka.

i co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jeśli dziecko przyrasta i tyje prawidłowo to nie. Zapytaj swojego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×