Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KIEDY ZDĄŻYŁO NAGRZESZYĆ DZIECKO KTÓRE BÓG UKARAL JUŻ W ŁONIE MATKI, ŻE URODZIŁO SIĘ ZE STRASZNĄ CHOROBĄ LUB JAKĄŚ DEFORMACJĄ ALBO BEZ KOŃCZYN?

Polecane posty

Gość gość

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

nawet jeśliby nagrzeszyło (co już jest absurdem no bo niby jak nieświadome nawet swego istnienia małe dziecko miałoby nagrzeszyć w łonie matki? no ale dobra niech będzie) to Bóg ponoć przebacza... za co zatem ta kara? za nic, tak żeby nudno nie było, żeby Bóg miał kolejne zabawki i ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość gosc napisał:

nawet jeśliby nagrzeszyło (co już jest absurdem no bo niby jak nieświadome nawet swego istnienia małe dziecko miałoby nagrzeszyć w łonie matki? no ale dobra niech będzie) to Bóg ponoć przebacza... za co zatem ta kara? za nic, tak żeby nudno nie było, żeby Bóg miał kolejne zabawki i ubaw

najgorsze jest to że my góvvno możemy z tym zrobić, przed złymi ludźmi jeszcze można próbować uciec, ale przed Bogiem się nie ucieknie, on i tak każdego dopadnie po śmierci i tak urządzi że sie nie pozbierasz, nawet najcięższe wizje piekła to przy tym pikuś

ta świadomość jest najgorsza, że przed tym tyranem, nie ma ucieczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA

Wiesz dlaczego to zrobil Bog ja ci powiem dlaczego a no dla tego zeby dac radosc mi z cierpienia twojego bachora cierpienia twojego itwojej rodzina daje mi ona ogromna radosc i zycze cierpienia twijemu bachorowi i tobie zebyscie cierpieli psychicznie z tym jak najdluzej taje mi to ogromna radosc niewiesz nawet jaka radosc mi sprawilas tym wpisem dzeki temu  tematowi wiem ze Bog istnieje  :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA

Bog dal mi radosc z cierpienia twojego bachora kobieto zacznij myslec nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo chcialbym widzec twojego nieszczesliwego ryja to dopiero byla by dlamnie radosc :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
2 godziny temu, Gość gość napisał:

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

Zgrzeszyli jego rodzice, którzy zniszczyli środowisko, odeszli od kościoła i pozwolili na sprzedaż polski żydom, poprzez przyjęcie lewackiego stylu bycia i życia, kupili smartfon do bezczelnie niepotrzebnych rozmów.  itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 godziny temu, Gość gość napisał:

no kiedy ono zdążyło nagrzeszyć?

Bóg uwielbia cierpienie ludzi i pastwienie się nad nami, czym większe świństwo zrobi człowiekowi, tym większa jego chwała i jego ubaw

Dlaczego winisz Boga za choroby dziecka? To nie Bóg niszczy środowisko, to nie Bóg pali papierosy, piję alkohol, nie Bóg prowadzi eksperymenty z bronią jądrową, nie Bóg szpikuje żywność wszechobecną chemią, to ludzie w imię postępu, mamony i rozrywki ściągają na siebie i przyszłe pokolenia choroby. Nawet jeżeli teraz nie odczuwają uszkodzenia genów, powielają je przy rozmnażaniu , skazując dzieci na cierpienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

piertololo

teoria wcielen

wybierasz, w jakim ciele sie rodzisz, by przerobic pewna lekcje

tyle na temat 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 godziny temu, Przemyslaw napisał:

SMAKOSZ TO NIE BÓG TYLKO SZATAN

ale szatan nie ma mocy stwórczej, tylko Bóg stwarza człowieka, więc co ty pieprzysz chłopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przemek
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

ale szatan nie ma mocy stwórczej, tylko Bóg stwarza człowieka, więc co ty pieprzysz chłopie

Dostałem bana za śmierdzące ryby w misce 

Leżały tak 3 lata 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUZY KLOC
1 minutę temu, Przemyslaw napisał:

Smakosz co ty pierrdolisz człowieka stwarza seks

Smakosz wazy 170 kg 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Only.Jesus.

Poczytajcie proszę o pewnym człowieku: Nick Vujicic. Nie ma rąk i nóg, był gnębiony w szkole i chciał się zabić. Kiedy dorósł, został mówcą i ewangelizatorem. Podróżował po świecie, skakał ze spadochronem i teraz ma żonę i dzieci. 

Jest nowonarodzonym Chrześcijaninem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lil xan
Przed chwilą, Gość Only.Jesus. napisał:

Poczytajcie proszę o pewnym człowieku: Nick Vujicic. Nie ma rąk i nóg, był gnębiony w szkole i chciał się zabić. Kiedy dorósł, został mówcą i ewangelizatorem. Podróżował po świecie, skakał ze spadochronem i teraz ma żonę i dzieci. 

Jest nowonarodzonym Chrześcijaninem 🙂

Sam nie mam rąk I jednej nogi 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAA

Bedzesz miec kalekiego bahora wiesz ile dzeci bedze sie wyzbywac swoich kapleksow na jego widok w tym samo dobrotak ze nie mow ze Boga niema :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×