Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaniepokojona

Ruchy płodu w 20 tyg.

Polecane posty

Gość zaniepokojona

Witam wszystkie kobietki. Mam problem, mianowicie sytuacja prezentuje się tak: Jestem w pierwszej ciąży i ruchy zaczęłam czuć bardzo szybko bo w 17 tyg. Synuś ruszał się codziennie kilkakrotnie po godzinach 15 i około 23 i trwało to do około 18 tyg.w następnych trzech dniach około 18 i 3 dni dostałam jakis bóli i postanowiłam się zgłosić ip z powodu braku czucia ruchów i bólu podbrzusza. Położna mnie nie zbagatelizowała i położyła mnie do szpitala. Na usg okazało się, że z Synkiem wszystko w porządku a na ból brzucha dostałam tabletkę przeciwbólową i kazali mi leżeć . W następnych dwóch dniach stwierdzili, że ciąża nie jest zagrożona ale dalej miałam zostać w szpitalu i po kolejnych 3 dniach spowrotem wróciły dobrze wyczuwalne ruchy. Gdy tylko wyszłam ze szpitala i byłam w domu synek kopał jeszcze przez kilka dni. Teraz jestem w 20 tyg i mało się rusza .. O co chodzi odpowie mi ktoś? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Na tym etapie ruchy nie muszą być jeszcze odczuwalne codziennie.Jak się niepokoisz to do lekarza znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Czemu nie kupisz sobie angel souds? Kilka groszy a masz święty spokoj do końca ciąży. Chwila wątpliwości przekładasz do brzucha i już wiesz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaKasia

Ja pierwsze ruchy córki odczułam w 25 tyg. i to bardzo delikatne i takie były cały czas. Też się martwiłam. Twój synek jest jeszcze malutki, ma dużo wód płodowych. Jeśli coś Cię niepokoi to jedz do szpitala. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja jestem w 27 tygodniu ciąży i do dziś zdarza się mojemu dziecku mieć dzień lenia i nie dawać o sobie znać. Zawsze jem wtedy coś słodkiego i kładę się na plecach, zazwyczaj po około 10 minutach daje o sobie znać. Można też stukać lekko w brzuch albo nasłuchiwać tętna detektorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×