Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie daje rady

czy samobòjstwo to egoizm?

Polecane posty

Gość barrio
21 godzin temu, Gość Gość napisał:

To zapitalaj do DOBREGO psychiatry. Miałam bardzo ciężką depresję właśnie po samobójczej śmierci chłopaka. Jestem już całkowicie wyleczona. Cierpienie po takiej śmierci kogoś, kogo się kocha jest nie do opisania i samemu przychodzą do głowy podobne myśli.

czemu to zrobił i jak? dlaczego nie byłaś dla niego dostępna gdy cie potrzebował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

Rodzina guzik dostanie. Przeczytaj polisę.. 

polisa wyklucza samobòjstwo tylko przez pierwsze 2 lata, mam polise już ponad 10 lat, czytam mały druk zawsze i wiem dokładnie co i jak, ale nie o to tu chodzi, bo to by była tylko rezerwa dla rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie daje rady
18 godzin temu, Gość Aneta napisał:

Mnie też dopadają takie stany i myśli o samobójstwie przelatują przez głowę jak czarne chmury. Nauczyłam się akceptować fakt, że taka jestem. Gdy mam bardzo zły nastrój, wyjeżdżam na samotne wakacje. W zeszłym roku poleciałam samotnie do Tajlandii. W zupełnie obcym miejscu ćwiczę asertywność, rozmawiam sama ze sobą, robię tylko to, na co mam ochotę. I po powrocie jest mi lepiej.

Czemu ciebie dopadają takie stany? Niestety nie moge rzucić wszystkiego i gdzieś wyjechać, a myśle że by mi się przydał z miesiąc na jakimś odludziu pod namiotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uok

co tu dużo mówić, zawsze to jakieś wyjście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×