Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kopik

Dziewczyna ma wiecznie do mnie pretensje o to że nie pracuje, aż chce mnie czasami rzucić, a gdzie w tym wszystkim jest miłość?

Polecane posty

Gość Kopciu

 a jeszcze czepiacie się tego że biorę kasę od mamy Tak się składa że mama sama mówi żebym szukał pracy w zawodzie bo nie po to sponsorowała mnie przez 5 lat na prywatnej uczelni żeby miał iść teraz do jakiegoś magazynu czy innego gó.wna dlatego Nawet moja że tak to ujmę brzydko sponsorka chce żebym szukał w zawodzie a nie pracował byle gdzie Także ja jestem kryty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Kopciu napisał:

 na gumki z gumek to ja używałem jak byłem małolatem teraz już od czterech lat regularnie Uprawiamy seks bez gumki A co do mojej panienki to jak zacznę zarabiać takie duże pieniądze to zobaczymy kto będzie wtedy górą Ja bym na pewno jej nie Wyganiał do roboty Gdyby ona szukała pracy w zawodzie

Nadal Jesteś malolatem. Skoro możesz uprawiać seks bez gumek, możesz także pracować i zarabiac na siebie a na rozmowie o prace pokazać cos wiecej niz luke w CV. Jak Jesteś taki mądry to po co ten temat?  Poznałeś zdanie innych.  Chyba, ze Jesteś trollem a to jest provo. To byłoby Jakieś wytłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A co ma Ci mamusia ma powiedzieć?  Wie, ze bez jej pomocy zginiesz marnie. Jak każda matka Chcialaby pękać z dumy, ze ma zaradnego syna ale wie ze nie może. Trudno, życie. Tak Cie wychowała to teraz musi się Tobą opiekować 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopciu
11 minut temu, Gość gość napisał:

Nadal Jesteś malolatem. Skoro możesz uprawiać seks bez gumek, możesz także pracować i zarabiac na siebie a na rozmowie o prace pokazać cos wiecej niz luke w CV. Jak Jesteś taki mądry to po co ten temat?  Poznałeś zdanie innych.  Chyba, ze Jesteś trollem a to jest provo. To byłoby Jakieś wytłumaczenie.

Bez gumki to ja już dymałem jak miałem 19 lat, dzisiaj mam 27 więc błagam cię Co to w ogóle za tekst że jak ruc,ham bez gumki to mogę też pracować. Dla mnie sprawa jest prosta nie po to kończyłem studia żeby teraz iść do byle gówna a z byle gówna jak już pracowałem powtarzam pracowałem już na produkcji w magazynie kiedyś ulotki jeszcze w paru miejscach jak na budowie i tak dalej I po prostu dzisiaj mają 30 lat będąc magistrem nie mam najmniejszej ochoty pracować w takim miejscu koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 minuty temu, Gość Kopciu napisał:

Bez gumki to ja już dymałem jak miałem 19 lat, dzisiaj mam 27 więc błagam cię Co to w ogóle za tekst że jak ruc,ham bez gumki to mogę też pracować. Dla mnie sprawa jest prosta nie po to kończyłem studia żeby teraz iść do byle gówna a z byle gówna jak już pracowałem powtarzam pracowałem już na produkcji w magazynie kiedyś ulotki jeszcze w paru miejscach jak na budowie i tak dalej I po prostu dzisiaj mają 30 lat będąc magistrem nie mam najmniejszej ochoty pracować w takim miejscu koniec.

💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩💩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość Kopciu napisał:

Bez gumki to ja już dymałem jak miałem 19 lat, dzisiaj mam 27 więc błagam cię Co to w ogóle za tekst że jak ruc,ham bez gumki to mogę też pracować. Dla mnie sprawa jest prosta nie po to kończyłem studia żeby teraz iść do byle gówna a z byle gówna jak już pracowałem powtarzam pracowałem już na produkcji w magazynie kiedyś ulotki jeszcze w paru miejscach jak na budowie i tak dalej I po prostu dzisiaj mają 30 lat będąc magistrem nie mam najmniejszej ochoty pracować w takim miejscu koniec.

to 27 czy 30?

anyway 27 to duzo jak na absolwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
3 godziny temu, Gość Kopik napisał:

Witam mam następujący problem ,dziewczyna moja z którą jestem już od 5 lat ma wiecznie do mnie pretensje i non-stop mi wręcz ubliża że nie mam pracy a nie mam pracy dlatego że nie po to Studiowałem 5 lat i to prywatnie wydając na to kupę szmalu żeby teraz iść do byle gó.wna na jakiś magazyn czy produkcję , szukam po prostu pracy w swoim zawodzie do którego się kształcił em. Nie pytajcie jakie to studia bo nie będę się tutaj zbyt mocno wywodził sprawa wygląda po prostu w ten sposób że chce pracę ale tylko w swoim zawodzie nie będę chodził na żadne magazyny czy inne produkcja, nie po to Studiowałem a dziewczyna ma o co do mnie pretensje że nie zarabiam ,są non stop kłótnią  i wiele razy już mi mówiła że mnie rzuci. gdzie w tym wszystkim jest chol.era miłość Ja bym w życiu jej nie Wyganiał do pracy gdyby ukończyła studia szukała pracy w zawodzie i ja bym njej cisnął że ma iść na jakiś magazyn czy inne gó.wno Ludzie No litości

Skoro jak piszesz niedawno skończyłeś studia i szukasz pracy w zawodzie to rób to dalej. A dziewczynę olej, moim zdaniem to ty ją powinieneś rzucić a nie jeszcze wysłuchiwać że to ona rzuci ciebie. Nie jest ciebie warta, ma mały móżdżek i ograniczone poglądy jak każda wieśniara. Zapewne wywodzi się ze wsi i dlatego jest ograniczona umysłowo. Gdzie ona sama pracuje, tępaczka? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety w Twojej sytuacji mówią, że mają depresję i fobie społeczną, araki paniki i są usprawiedliwione przez dużą część społeczeństwa, więc zmień wymówkę i nie pracuj, tak jak inne absolwentki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kopciu
46 minut temu, Gość gosc napisał:

to 27 czy 30?

anyway 27 to duzo jak na absolwenta

27 nie wiem skąd to 30 się tam kleiło A co do tego że dużo to dlatego że zaraz po liceum nie poszedłem na studia tylko właśnie pracowałem 2 lata po różnych produktach magazynach i wtedy stwierdziłem że nie mam ochoty więcej tego robić i polazłem na studiach

 

45 minut temu, Gość Majka napisał:

Skoro jak piszesz niedawno skończyłeś studia i szukasz pracy w zawodzie to rób to dalej. A dziewczynę olej, moim zdaniem to ty ją powinieneś rzucić a nie jeszcze wysłuchiwać że to ona rzuci ciebie. Nie jest ciebie warta, ma mały móżdżek i ograniczone poglądy jak każda wieśniara. Zapewne wywodzi się ze wsi i dlatego jest ograniczona umysłowo. Gdzie ona sama pracuje, tępaczka? 

Nie chcę jej rzucić bo w sumie nie chcę być samotny z nią mam całkiem dobrze Mam seks przede wszystkim a ona pracuje w szpitalu jako salowa więc pracę ma niskich lotów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Giraf

Przede wszystkim seks. Fajnie to brzmi... Rzeczywiście wartościowy związek zbudowany na bardzo solidnym fundamencie haha. Z tą miłością to chyba tak samo jak z niedoszłą pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaban

Mam to samo, nigdy nie pracowałem dopóki nie skończyłem studiów.

Nigdy się nie splamiłem pracą na magazynie, w biedronce, w kebabie czy innym goofnie

Skończyłem dobre studia, po studiach przez rok szukałem pracy w zawodzie i nie chwytałem się byle czego, no i znalazłem.

Zaczynałem od niecałych 3000 na rękę a po 2 latach zarabiam już grubo ponad 6000 bo znalazłem zajęcie w którym jestem dobry i w pracy mnie doceniają, więc regularnie dostaję duże podwyżki. Do tego praca mega lajtowa, nikt nade mną nie stoi i nikt mnie praktycznie nie kontroluje. Mam tylko zrobić swoje na czas i tyle. Przychodzę sobie również na którą chcę bo mam elastyczny czas pracy.

Nie słuchaj tępych babonów i nie bierz pracy w magazynie jak jakiś plebs bez szkoły. Masz skończone studia to twardo szukaj pracy w zawodzie za dobrą kasę a nie marnuj życia na jakieś magazyny dla patologii.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
15 minut temu, Gość Kaban napisał:

Mam to samo, nigdy nie pracowałem dopóki nie skończyłem studiów.

Nigdy się nie splamiłem pracą na magazynie, w biedronce, w kebabie czy innym goofnie

Skończyłem dobre studia, po studiach przez rok szukałem pracy w zawodzie i nie chwytałem się byle czego, no i znalazłem.

Zaczynałem od niecałych 3000 na rękę a po 2 latach zarabiam już grubo ponad 6000 bo znalazłem zajęcie w którym jestem dobry i w pracy mnie doceniają, więc regularnie dostaję duże podwyżki. Do tego praca mega lajtowa, nikt nade mną nie stoi i nikt mnie praktycznie nie kontroluje. Mam tylko zrobić swoje na czas i tyle. Przychodzę sobie również na którą chcę bo mam elastyczny czas pracy.

Nie słuchaj tępych babonów i nie bierz pracy w magazynie jak jakiś plebs bez szkoły. Masz skończone studia to twardo szukaj pracy w zawodzie za dobrą kasę a nie marnuj życia na jakieś magazyny dla patologii.

 

Ale babę ma z patologii której nie rzuci bo ma z nią seks 😂 normalnie uśmiałam się jak nigdy. Toż to szczyt ambicji siedzieć z pierwszą lepsza dla seksu. Podejrzewam że nawet porozmawiać nie mają za bardzo o czym że względu na różnice poglądów. Widać różnicę światów w jakich żyją a marnuje czas na tępą babę co przynosi baseny chorym starcom 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

piszesz ze Jestes z nia glownie dla seksu a zarzucasz jej brak milosci. 😁😂pracowac ponizej kwalifikacji bee ale dymac salowa i brac od matki to juz ok  Niezle plyniesz z tym provem ale wroc bo ci sie rozpędza w zlym kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiec
18 minut temu, Gość gość napisał:

piszesz ze Jestes z nia glownie dla seksu a zarzucasz jej brak milosci. 😁😂pracowac ponizej kwalifikacji bee ale dymac salowa i brac od matki to juz ok  Niezle plyniesz z tym provem ale wroc bo ci sie rozpędza w zlym kierunku.

A gdzie ja napisałem że jestem z nią głównie dla seksu powiedziałem że bardzo sobie cenię i że mam Stek a to jest dla mnie bardzo dużo i po drugie co to jest jakaś kwalifikacja że nie mogę dymać calowej to jest atrakcyjna kobieta czuje coś do niej i nie interesuje mnie to co to jest Stalowa Czy Pani w banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18 minut temu, Gość Kupiec napisał:

A gdzie ja napisałem że jestem z nią głównie dla seksu powiedziałem że bardzo sobie cenię i że mam Stek a to jest dla mnie bardzo dużo i po drugie co to jest jakaś kwalifikacja że nie mogę dymać calowej to jest atrakcyjna kobieta czuje coś do niej i nie interesuje mnie to co to jest Stalowa Czy Pani w banku

 Dymaj sobie kogo chcesz 🙂 Ale to Ty zalozyles temat i sie tu na nia zalisz

Wiec ona może robić cokolwiek  byc salowa lub pania w banku ale Ty juz nie 🙂 Taki ksieciunio a nie stac go na kobiete na poziomie, ktora rozumiec bedzie jego aspiracje i nie zrobi awantury o chwilowy brak zatrudnienia. 👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zmarnowany

A ja mam 28 lat nigdy nie miałem dziewczyny ani nie uprawiałem seksu, więc dobrze autorze że chociaż Twoje potrzeby społeczne i seksualne masz zaspokojone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niestety

Szukaj pracy w zawodzie dopóki możesz liczyć na rodziców. Weź nawet krótki staż ale adekwatny do tego co studiowałeś tak aby nie mieć luki w życiorysie.

Nie słuchaj tych kobiet oderwanych od rzeczywistości i nie idź do żadnego magazynu, żadnej biedronki, a tym bardziej roznosić ulotki. Kafeteria mnie zawsze rozbawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lament glupic pisd

smieszna mnie tutejsze kobiety az do rozpuchy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×