Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość11

Dodatkowe ubezpieczenie PZU w pracy

Polecane posty

Gość Gość11

Mam pytanie, jestem ubezpieczona w pracy dodatkowym ubezpieczeniem pzu ale obecnie jestem w ciąży i jestem na L4 powiedzcie mi czy pracodawca sam kontynuował wam to ubezpieczenie skoro już wynagrodzenie wypłaca mi zus? Napisze maila do kadr ale może ktoś z was wie? 

I jeżeli chodzi o wypłatę kasy za urodzenie dziecka to załatwiać to w pracy czy mogę sama iść do PZU i sobie załatwić żeby nie chodzić do pracy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
10 minut temu, Gość Gość11 napisał:

I jeżeli chodzi o wypłatę kasy za urodzenie dziecka to załatwiać to w pracy czy mogę sama iść do PZU i sobie załatwić żeby nie chodzić do pracy

Jeśli masz numer polisy grupowej, to sama załatwisz to w PZU, a jeśli nie, to przez kadry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Możesz a nawet powinnaś sama iśc do pzu. Mnie ostatnio pani kadrowa spławiła jak przyszłam z papierami ze ze wzgłędu na rodo ona nie powinna oglądać mojej dokumentacji medycznej( u mnie było leczenie po złamaniu),więc poszlam do pzu, tam szybki wniosek i kasa na noncie chyba za 2 dni. Co do pierwszej części pytania to szczerze mówiąc nie wiem, ale wydaje mi sie ze normalnie sa opłacane skladki przeciwż ciągle jestes w tej firmie zatrudniona, ja p tym złamaniu też dlugo bylam na 4 i nrmalnie miałam kontynuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ten temat już był. Jeszcze cię w kadrach nie było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wczoraj pisałaś i dostałaś odp. Po co zakładasz nowy temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×