Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lovi

Problemy z brzuszkiem po mm

Polecane posty

Gość Lovi

Witajcie. Mój synek ma 17 dni. Urodzony przez cc.  W szpitalu był dokarmiany kilka razy bebiko i wracając do domu również kupiliśmy to mleko ale widać było że boli go brzuszek. Po kilku dniach pani w aptece poleciła bebilon pepti. Mały wypił puszkę i niby trochę lepiej. Spał w dzień. W międzyczasie mieliśmy wizytę u pediatry który stwierdził że podać zwykły bebilon 1 więc tak zrobiliśmy mały nie opróżnił puszki a jest tragedia. W dzień nie śpi a jak zaśnie na pół godziny to i tak budzi go ten ból. Ciągle wygina się i prezy pojękuje stęka głęboko oddycha, płaczę. Jest tragedia. Chodzimy jak zoombie bo noce są najgorsze. Kupa jest 1 lub 2 razy dziennie normalna. Czy dać s powrotem ten pepti? Czy pediatra nie przesadziła z tymi zmianami mleka? Keidy to się unormuje? Dodatkowo dostaje bobotic kilka razy dziennie po 3 krople i raz dziennie dicoflor. Poradźcie bo już nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovi

Dodam jeszcze że wypija 80 90 ml co jakieś 2 2.5 godziny nie udaje mi się go przetrzymac dłużej bo ciągle jest głodny. Widać że ma wzdęcia puszcza Gazy ale z trudem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Skoro poprzednie mleko lepiej tolerował, to na co czekasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jak dziecko ma.17 dni, a Ty już 3 raz zmieniłaś mleko, to co się dziwić?? Wróć do mleka, po którym dobrze się czuł i zmień pediatre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja córka była na piersi i też miała problem z brzuszkiem i uwalnianiem gazów. Przeszło koło 3 miesiąca. Pomógł Grape Water 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lovi

Pediatra kazał to zmieniłam. To pierwsze dziecko i nie mam zielonego pojęcia o wszystkim,przeciez specjalnie bym go nie krzywdziła 😥 widocznie muszę zmienić pediatre. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

na takim etapie problemy brzuszkowe to norma dziecko ma jeszcze niedojrzały układ pokarmowy.przejdzie daj espumisan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×