Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mira26

Mam 26 lat a mój chłopak19

Polecane posty

Gość Mira26

Jest coś zemną nie tak że podobają mi śię dużo młodsi chłopacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z Tb okey. On jest pelnoletni więc nic nie stoi na przeszkodzie byście żyli długo i szczęśliwie. Dużo jest par kiedy to kobieta jest starsza więc nie przejmuj się... Ważna jest miłość między wami... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Maskara ale to jeszcze dzieciak.

Jak kobieta ma np 35 a facet 30 to ok

ale to jest straszne.

nigdy nie byłabym z takim dzieciakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mira26
1 minutę temu, Mini27 napisał:

Wszystko z Tb okey. On jest pelnoletni więc nic nie stoi na przeszkodzie byście żyli długo i szczęśliwie. Dużo jest par kiedy to kobieta jest starsza więc nie przejmuj się... Ważna jest miłość między wami... 

Boję śie że mu tylko chodzi o sex że starszą dziewczyną że mnie podyma i zostawi on może mieć każdom jest przystojny dobrze zbudowany a w łóżku jest naprawdę dobrym kochankiem że sporym sperzentem naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam też 26 ale mój facet ma 33 wienc nie wien co ty robisz z tym małolaten

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro
18 minut temu, Gość Gość napisał:

Ja mam też 26 ale mój facet ma 33 wienc nie wien co ty robisz z tym małolaten

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaro

Sam miałem kobietę 5 lat starsza nie masz czym się przejmować a w łóżko dużo jeszcze dobrego doswiadczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Gość Mira26 napisał:

Boję śie że mu tylko chodzi o sex że starszą dziewczyną że mnie podyma i zostawi on może mieć każdom jest przystojny dobrze zbudowany a w łóżku jest naprawdę dobrym kochankiem że sporym sperzentem naprawde

Zależy od tego jakim jest facetem i jaki ma charakter. Musisz lepiej go poznać i wtedy będziesz wiedziała czy cię kocha czy nie. Jest wiele małżeństw które zaczynały od podobnego wieku i są szczęśliwi. To zależy od faceta jaki jest czy chce się zabawiać czy nie.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Moja babcia była 7 lat starsza od dziadka, teraz leżą w jednym grobie, więc jak widać można. Moja siostra też ma młodszego męża, ale o 3 lata (no 2,5 konkretnie), a byłego miała 3 lata starszego i był mniej zaradny i męski od jej męża, mimo, że starszy rocznikowo o 6 lat to dup.a wołowa z niego i szwagier  powinien go męskości uczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki tam

A kto jeśli można wiedzieć zainicjował znajomość? bo jeśli on to możesz mieć podstawy żeby myśleć że tylko o sex chodzi, ale jeśli Ty to może coś więcej z tego będzie choć na początku podkreśliłaś że to tobie się młodzież się podoba więc chyba nie ma co drążyć tematu. Jedna woli starszych Ty młodszych, ktoś lubi pikantne a ktoś inny łagodne i tyle. To schematy społecznościowe tzw stereotypy powodują że się martwisz bo może nie wypada czy coś takiego.Twoje życie twoja sprawa. ✌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat
4 godziny temu, Gość Mira26 napisał:

Boję śie że mu tylko chodzi o sex że starszą dziewczyną że mnie podyma i zostawi on może mieć każdom jest przystojny dobrze zbudowany a w łóżku jest naprawdę dobrym kochankiem że sporym sperzentem naprawde

poćwiczy na tobie i kopnie cię w duupe, kwestia czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×