Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Majka

Suknia na ślub - sklep we Wrocławiu

Polecane posty

Gość Majka

Są tutaj forumowiczki z Wrocławia? Jeśli tak, to możecie polecić mi jakiś dobry sklep z pięknymi ...enkami ślubnymi (będę świadkową) i szukam czegoś dopasowanego pode mnie. Pozdrawiam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CelinaM

Ja mogę polecić Ci, abyś zwróciła uwagę na ofertę VividStore w którym znajdziecie piękne suknie wieczorowe, idealnie dopasowane do Waszej figury i dostępne w całkiem fajnych cenach. Są stacjonarnie we Wrocławiu także na spokojnie znajdziesz sobie ich adres na stronie sklepu i będziesz mogła w wolnej chwili się wybrać 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarolaWus

Mają dobre marki, do tego szeroki wybór i jednocześnie profesjonalne wsparcie ze strony obsługi oraz możliwość dobrania jej pod konkretne wymiary. Jeden z nielicznych sklepów z pięknymi sukniami we Wrocławiu w którym byłam i śmiało mogę polecić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabka

Nie wdziałam, ale jak będę miała okazję to może zajrzę chociaż najbliższe zaproszenia na ślub mam w drugiej połowie tego roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabka

Nie wdziałam, ale jak będę miała okazję to może zajrzę chociaż najbliższe zaproszenia na ślub mam w drugiej połowie tego roku 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vella

Też jestem za, sklep naprawdę z dużym wyborem pięknych ...enek od dobrych i cenionych producentów. Można sobie na spokojnie przymierzyć, sprawdzić jak  się w niej prezentujemy ewentualnie krawcowa zajmie się poprawkami i czas najwyższy zrobić ogromne wrażenie na gościach, czy rodzinie podczas uroczystych spotkań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×