Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ola

Temperatura

Polecane posty

Gość Ola

Dziewczyny a może coś na temat temperatury w pochwie. Ogólnie nie mierzyłam sobie nigdy współczułam z partnerem 9,13,19,29 dnia cyklu w styczniu moje cykle są 31/32. 19 dnia cyklu przy podcieraniu zauważyłam na papierze plamienie brazowate i to tylko dwa razy gdy robiłam siku i się podcieralam. Dziś powinnam dostać miesiączkę i nie dostałam mierzyłam temperaturę 24 dnia cyklu 37.1 25dnia cyklu 37.1 32 dzień cyklu 37.1 33dzien cyklu czyli dziś 37.2 i nie wiem co myśleć czy to ciąża czy tylko ja mam w głowie że chciała bym już być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A ty wiesz o tym, że żeby cokolwiek powiedzieć, To trzeba prowadzić obserwacje minimum 3 cykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteś w terminie okresu więc kup test więc powinien być już wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Jesteś w terminie okresu więc kup test więc powinien być już wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola

Ja jestem 4 dni po terminie i dopiero cień cienia. Myślicie ze ciąża zagrożona? Kreseczka nie wzmacnia się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
3 godziny temu, Gość Viola napisał:

Ja jestem 4 dni po terminie i dopiero cień cienia. Myślicie ze ciąża zagrożona? Kreseczka nie wzmacnia się 

Zrób betę będziesz wiedziała. Ja też jutro zrobię test jak nie przyjdzie mi miesiączką powinnam dostać dziś nie dostałam temperaturę mierze to jest 37.1/37.2 dziś była nie mam objawów ciąży troszkę mi nie dobrze brodawki lekko bolą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×