Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy Yves Rocher to ekskluzywna marka?

Polecane posty

Gość Kasia

Jak uważacie? Lubicie te kosmetyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie jest ekskluzywna.

jest fajna, maja taka serie z woskiem pszczelim chyba, balsam do ust jest super. Ale to jest zwykła sieciówka, nic ekskluzywnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kissss

nie powiedziałabym, ale nie wiem, nie kupuję nic od nich.

wiesz, każdy ma inny punkt widzenia.

dla mnie ekskluzywne np są kosmetyki co ciala czy makijażu Estee lauder czy Lancome. tak samo perfumy. Mialam kiedys perfumy (tzn wodę perfumowaną) Miss Dior i są naprawdę fajne i drogie, mialam buteleczkę 50 ml prawie dwa lata bo rzadko używalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frgqeg

Ekskluzywna marka? Z tych kiosków w centrach handlowych z wodami toaletowymi za 50 złotych??? Chyba niepoważna jesteś.

Ja lubię, kupowałam swego czasu ale to raczej tania marka, nawet nie średnia półka, a co dopiero "ekskluzywna". (Nie stać mnie na nic ekskluzywnego, a nawet na to żal mi pieniędzy, ale to nie znaczy że mam znaczenia pewnych pojęć nie znać, czy stracić rozeznanie co jest drogie a co tanie z jakiejś grupy produktów.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie jest ekskluzywna, ma fajne promocje. Ich wody perfumowane są niedrogie i mają dobrą jakość. Kremów nie polecam, bo wiele osób w tym ja skarży się że uczulają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ekskluzywna nie jest. Ale produkty mają spoko.

Generalnie polecam robić zakupy przez Internet, z jakimiś kodem (-100 zł, 1+1). Wtedy wychodzi na prawdę tanio. W sklepach stacjonarnych zupełnie się nie opłaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość kissss napisał:

nie powiedziałabym, ale nie wiem, nie kupuję nic od nich.

wiesz, każdy ma inny punkt widzenia.

dla mnie ekskluzywne np są kosmetyki co ciala czy makijażu Estee lauder czy Lancome. tak samo perfumy. Mialam kiedys perfumy (tzn wodę perfumowaną) Miss Dior i są naprawdę fajne i drogie, mialam buteleczkę 50 ml prawie dwa lata bo rzadko używalam.

A Dior to nawet nie jest jakaś bardzo wysoka polka, ja nie jestem jakaś hrabina, a mam znacznie droższe zapachy w swojej kolekcji, a także trudno dostępne, na przykład oud z maison lancome czy tom Ford oud wood intense. Oba w okolicy 1000zl za ml. Jak dla mnie są drogie, ale nie są wcale pośród najdroższych na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość kissss napisał:

nie powiedziałabym, ale nie wiem, nie kupuję nic od nich.

wiesz, każdy ma inny punkt widzenia.

dla mnie ekskluzywne np są kosmetyki co ciala czy makijażu Estee lauder czy Lancome. tak samo perfumy. Mialam kiedys perfumy (tzn wodę perfumowaną) Miss Dior i są naprawdę fajne i drogie, mialam buteleczkę 50 ml prawie dwa lata bo rzadko używalam.

A Dior to nawet nie jest jakaś bardzo wysoka polka, ja nie jestem jakaś hrabina, a mam znacznie droższe zapachy w swojej kolekcji, a także trudno dostępne, na przykład oud z maison lancome czy tom Ford oud wood intense. Oba w okolicy 1000zl za ml. Jak dla mnie są drogie, ale nie są wcale pośród najdroższych na rynku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yesrosze

Była póki nie zaczela jej reklamować pewna vlogerka co to nazwę przekrecala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Porwał w droższym wydaniu. Czyli nietani, testowany na zwierzęta h badziew. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Ola

Nie wiedziałam że testują na zwierzętach. Szkoda, mają świetny szampon i płukankę octową do włosów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Chyba nie ekskulzywna. Ale 10 lat temu kupowalam ich wode perfumowana voile d ambre i byla super trwala. Wszyscy pytali co to za zapach a mi sie wtedy bardzo podobala. Juz klilka lat nie kupuje. Wech mi sie zmienil. Maz tez mial raz jakis perfum i byl trwaly. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja lubię ich żele pod prysznic i balsamy do ciała. Zgadzam się, że to żaden luksus i czasami mają spoko promocje. Wkurzaja mnie jedynie to dzielenie kosmetyków z zielonym punktem i bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
54 minuty temu, Gość Ola Ola napisał:

Nie wiedziałam że testują na zwierzętach. Szkoda, mają świetny szampon i płukankę octową do włosów 

Bo nie testują. Są za to obecni na rynku chińskim, który może wykonywać takie testy. Przyjęło się więc, że jak marka jest obecna na rynku chińskim to jest to równoznaczne z tym, że testuje. Ale chińskie prawo martwe nie jest i oni też powoli odchodzą od tych testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie jest ekskluzywna ale mają spoko kosmetyki fajne żele i balsamy, krem od nich fajnie nawilżył mi twarz 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
45 minut temu, Gość Aga83 napisał:

Chyba nie ekskulzywna. Ale 10 lat temu kupowalam ich wode perfumowana voile d ambre i byla super trwala. Wszyscy pytali co to za zapach a mi sie wtedy bardzo podobala. Juz klilka lat nie kupuje. Wech mi sie zmienil. Maz tez mial raz jakis perfum i byl trwaly. 

Nie mówi się "jakiś perfum", tylko jakieś perfumy, wieśniaro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie są ekskluzywne, zwykła środkowa półka. I nie przepadam za nimi, polskie firmy typu Sylveco, Fitomed, Nacomi mają dużo lepsze rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hgfgh

Nie lubię. Kiedyś coś kupiłam i swedziala mnie po tym skóra... Nic specjalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crfvg

Ja lubię. Perfumy, kremy do rąk, tonik, krem do twarzy, żele pod prysznic z kawowym na czele. Moja mama też lubi ich perfumy i kremy do twarzy, mówi że widzi efekt. Fajna jest paletka cieni do powiek. Rozczarowały mnie balsamy do ciała i kremy do stóp. Ogólnie lubię, nic mnie nie uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 godziny temu, Gość crfvg napisał:

Ja lubię. Perfumy, kremy do rąk, tonik, krem do twarzy, żele pod prysznic z kawowym na czele. Moja mama też lubi ich perfumy i kremy do twarzy, mówi że widzi efekt. Fajna jest paletka cieni do powiek. Rozczarowały mnie balsamy do ciała i kremy do stóp. Ogólnie lubię, nic mnie nie uczula.

Moja mama bardzo lubi ich balsamy do ciała. Ma ekstremalnie suchą skórę i tylko one dają radę. Próbowała masy rzeczy, również tych aptecznych i zawsze wraca do YR.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja lubię ich perfumowane żele i balsamy, pięknie pachną i są trwałe. Ekskluzywna marka to nie jest, zwykła sieciowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×