Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość WestEnd

Oglodaliscie te filmiki Wuhan z tym wirusem

Polecane posty

Gość WestEnd

Te które wyciekły, widać na nich zwłoki ludzi w szpitalu i na ulicy. Ten wirus to naprawdę coś niebezpiecznego. Radził bym zrobić wam zapasy jedzenia i wody. Bo może zrobić się naprawdę nie ciekawie.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

To nie jest zwykła grypa ludzie padają tam na ulicach. To początek pandemi czarnej śmierci. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

też uważam że to poważniejsza sprawa niż nam się wydaje, ciekawe czy ten wirus nie jest celowo wypuszczony w świat w celu depopulacji. Możesz napisać gdzie zobaczyć te filmiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ja ide o zaklad

ze to celowo stworzony i wypuszczony wirus 😞 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WestEnd

Wpisz w Google (Wuhan Twitter) 

Swoją drogą 1720, 1820, 1920 a teraz mamy 2020 przypadek? 

Myślę że będzie ,,grubo,, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość WestEnd napisał:

Wpisz w Google (Wuhan Twitter) 

Swoją drogą 1720, 1820, 1920 a teraz mamy 2020 przypadek? 

Myślę że będzie ,,grubo,, 

dzięki. Nie wiem jakie jest Twoje spojrzenie na świat i ogólna wiedza, napomknę tylko o "teoriach spiskowych" brzmiących całkiem logicznie mówiących o tym że od roku 2020 zaczną dziać się niepokojące rzeczy (co zresztą widać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość gość

Ale mamy już 3 zarażenia w Francji, 2 dni temu oficjalnie było 16 zgonów przez tego wirusa i 450 zarażonych dziś 1281 zarażonych i 41 zgonów na filmikach które przedostają się z Chin widać że to coś naprawdę poważnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość Gość gość napisał:

Ale mamy już 3 zarażenia w Francji, 2 dni temu oficjalnie było 16 zgonów przez tego wirusa i 450 zarażonych dziś 1281 zarażonych i 41 zgonów na filmikach które przedostają się z Chin widać że to coś naprawdę poważnego. 

nie wierzę w te dane jakie podają media

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może to koniec świata już 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciekawe czy na to związek z konfliktem USA vs iran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Najlepsze jest to że temat uciszaja, a na filmach widać a to blokowanie ulic betonowymi blokami, a to wysyłanie dużej ilości wojska w tamte obszary a to ciała czy chorych leżących ludzi na ulicach, chodnikach. Pierwszy raz widzę tak poważne kroki, zamykane miasta, dworce, lotniska szkoły. Wydaje mi się że nie mówią nam wszystkiego...... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscgosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Ciekawe czy na to związek z konfliktem USA vs iran

oczywiscie 🙂 biorac pod uwage fron Chiny Rosja Iran... 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WUHAN

a mnie się wydaje że media robią więcej paniki i są o wiele groźniejsze o tego wirusa, codziennie w wypadkach na świecie ginie około 4 tys ludzi w polsce 11 i o tym nie trąbią bo po co? lepiej siać panike wśród baranów odwracając uwagę od wilka w lesie, i myśle że to celowe działanie aby odwrócić od czegoś uwage ale od czego na pewno sie nie dowiemy a jeśli już to za barrrrdzooo długo czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

to juz koniec świata jak przewidział Jackowski wuhan zaatakuje z chin mięso, nietoperze albo weze i wszyscy zginiemy, ide budować bunkier bo to juz koniec i jutro trzeba jechać do sklepu po zapasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×