Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lora

Psia mama i dziecko

Polecane posty

Gość Lora

Witam. Czy są tu jakieś psie mamy z dzieckiem? 🙂 takie, które urodziły dziecko jak już miały swojego synka czy córcię na 4 łapkach. Nie ukrywam, że całe życie kocham zwierzęta i stanowią one dla mnie część mojego życia, dużą część. Zarówno opieka, pomoc, wolontariat, walka o prawa zwierząt to to czym się w życiu dodatkowo zajmuję. Swojego psa również traktuję jak moje dziecko - nie chcę tu się kłócić z tymi, które nie wiedzą o co chodzi, nie rozumieją tej miłości - nie do Was mam pytanie. Mam pytanie do mam, które podobne uczucia mają do swych zwierząt. Czy po przyjściu Waszego dziecka na świat, przestalyscie kochać swojego psa? Czy stał się on dla was mniej ważny? Jak wygląda teraz Wasze życie? Decyzję o dziecku odkładam dość długo z różnych powodów, a nie ukrywam że to jest jeden z nich. Proszę od razu z góry, żebyście nie pisały "cudownych" rad w stylu, dziecko może mieć alergię i będziesz musiała oddać psa - w moim przypadku nie wchodzi to w grę, byłam opiekunką dziecka alergika z psem pod jednym dachem, temat mam przerobiony i mnie on nie będzie dotyczył. Chodzi mi o uczucia i model rodziny, jak wygląda, jakie macie spostrzeżenia? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×