Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość władczyni

nowa era - era kobiet

Polecane posty

Gość władczyni

Pewnie zauważyliście,że dużo osob płci męskiej jest samotnych,upija smutki alkoholem,jest sfrustrowany,zły - bo jest SŁABY a swoje szczęście uzależnia od kogo?Od KOBIETY :) Tak samo pewnie zauważyliście że w związkach,małzeństwach źle się dzieje,faceci są sfrustrowani że nie chce analu czy nie chce innych rzeczy - mają prawo,nie jesteśmy waszymi zabawkami ani przedmiotami erotycznymi do waszych potrzeb. To nam ma byc dobrze,to wam cisnienie spodnie rozrywa,więc wy macie dbać o naszą głównie przyjemność. Kobieta może z łaski swojej wam zrobić loda w ramach nagrody,ale nie o tym ;)

Chcę ogłosić wszem i wobec że nadeszła era kobiet,które rządzą facetami. Seks jest najlepsza dla was nagrodą i wy o tym wiecie i dlatego płaczecie i krzyczycie na forach że żonka nie dała wam d0py i jest źle albo...jesteście samotni bo kobieta wam szansy nie dała. Cóż,złe,wadliwe geny należy eliminować,prawda? :) Jesteście już zarządzanymi przez nas,kobiet. Dużo jest przypadków że teraz to facet się stara żeby mieć seks,stara się żeby w ogóle kobieta go zechciała do związku :) Teraz to wy gotujecie,y możemy z łaski swojej się zgodzić posprzątać co najwyżej. Sorry,my też pracujemy i bardzo często więcej od was :) Niedługo fala rządzenia facetami przez kobiety tak dosięgnie,że nie wyjdziecie z tego i bardzo dobrze. Niech to się rozwija jak najszybciej,już zostało to wprowadzone. Nie wiem,ale ja jestem dumna z nas,kobiet,że udało nam się znaleźć wasze słabe punkty i je wykorzystywać. Teraz role się odwracają,po to kobiety stały się mniej kobiece (czytaj: mniej wrazliwsze) maja więcej cech męskich dzięki temu że właśnie to wy,mężczyźni pokazywaliście nam od wieków,jak zarządzać druga osobą,miłość to zawsze była pic na wodę fotomontaż,rzadko który facet się naprawdę zako...e by do grobowej deski kochać,dlatego są te zdrady,manipulacje: nie zrobisz loda,to zdrada" Miłość tego tak nie warunkuje,dlatego żal mam do nauczycieli,mamy i innym że wpajali nam kobietom że faceci potrafią szczerze kochać (chyba tylko przed seksem żeby go mieć) że wygląd się nie liczy,że mamy być wrażliwsze. A potem nadeszła rzeczywistość i uj bombki strzelił. Facet to zwykły sz/macia/rz chcący panować nad kobietą. Teraz natura obdarowywuje w kobiety w twarda d0pę,mniej wrażliwości,chęci odpyskowania wam czy buntowanie się przeciwko wam. Już blagacie o seks,już płaczecie że kobiety nagle mają swoje wymagania co do partnera i chcą rządzić w związku. No cóż...kobiety znajduja sobie kochanków,nie tylko wy faceci macie bzykanko na boku,kobieta niedługo zacznie mieć swój harem i wy będziecie musieli robić milion rzeczy żeby się przypodobać,już macie problem z wybiciem się żeby się podobać hahah XD Ale spokojnie,ja jako dobra Pani może się zlituje nad którymś z was i pozwolę sobie wziąć któregoś z was do łóżka,wówczas byście musieli się nieźle nagimnastykować i wykazać żeby MI było dobrze,jak podołacie,może was wynagrodzę :) 

Kobiety,jestesmy siłą,nie pokazujmy im swojej słabości,róbmy dalej co robimy,nie dajmy im sie opanowywać,jesteśmy tak jak oni,silne i stanowcze. Mamy potencjał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni

A wy faceci uczcie swoich synów jak kobietom dogadzać,bo bedą miec ciężko jak wpoicie im zasady by być chamem i skur....

Już teraz,młode pokolenie chłopaków jest inne niż 40 latkowie czy 30 latkowie  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda

HAHAHA

Ale sobie pomarzyłaś 😄

Niestety ale kobiety zawsze będą mniej inteligentne i uległe, żależne od facetów.

Zobacz ile jest tzw uległych suczek które szukaja swojego Pana. Sam taką swoją uległą. Robię z nią co tylko mi się podoba.

Także wykrzycz się chociaż, tylko to Ci pozostało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zajeci też piją, ogólnie mamy bardzo rozpity naród który bez alkoholu nie widzi zabawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
7 minut temu, Gość Prawda napisał:

HAHAHA

Ale sobie pomarzyłaś 😄

Niestety ale kobiety zawsze będą mniej inteligentne i uległe, żależne od facetów.

Zobacz ile jest tzw uległych suczek które szukaja swojego Pana. Sam taką swoją uległą. Robię z nią co tylko mi się podoba.

Także wykrzycz się chociaż, tylko to Ci pozostało:D

Jakie uległe? I jakie zależne? Gdyby byly tak uległe dawalyby wam dziury tak jak chcecie,gdzie chcecie i kiedy chcecie,nie buntowałyby się. Ale że ślepy i glupi jesteś to ci wybaczam łaskawie,nie każdy może być mądrym. I jakie zależne? Czlowieku,rozejrzyj się,wiele kobiet zarabia więcej od faceta,bo facet w tych czasach to mameja wielka,więc nic dziwnego. Może i istnieja jeszcze takie które lubia byc uległe albo zależne od was...ale dużo kobiet ma w d0pie wasze karty przetargowe w postaci nie dasz d0py,rozstaję się z toba" ponieważ kobieta sama sobie teraz doskonale poradzi. I nie musze marzyć,to JUŻ SIĘ DZIEJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, marawstala napisał:

Zajeci też piją, ogólnie mamy bardzo rozpity naród który bez alkoholu nie widzi zabawy...

piją bo co mają robić, jak maja puste baby w domu. Wtedy piją i szukają kochanek 

a ta pseudo władczyni to jedyne nad czym może sobie powładać to nad własnymi klockami w kiblu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawda
4 minuty temu, Gość władczyni napisał:

Jakie uległe? I jakie zależne? Gdyby byly tak uległe dawalyby wam dziury tak jak chcecie,gdzie chcecie i kiedy chcecie,nie buntowałyby się. Ale że ślepy i glupi jesteś to ci wybaczam łaskawie,nie każdy może być mądrym. I jakie zależne? Czlowieku,rozejrzyj się,wiele kobiet zarabia więcej od faceta,bo facet w tych czasach to mameja wielka,więc nic dziwnego. Może i istnieja jeszcze takie które lubia byc uległe albo zależne od was...ale dużo kobiet ma w d0pie wasze karty przetargowe w postaci nie dasz d0py,rozstaję się z toba" ponieważ kobieta sama sobie teraz doskonale poradzi. I nie musze marzyć,to JUŻ SIĘ DZIEJE

Ale jesteś pusta.

Dziewczynko żadna kobieta nie zarabia więcej od faceta mając takie samo stanowisko. Właśnie potwierdziłaś że jesteś wyjątkowo tępa.

No właśnie dają:) naoglądały się jakiegoś greya i teraz bez prblemu można taką suczkę znaleźć. 

Idź do kina jak wejdzie 365, całe stado takich pustych lasek zapełni kina co świadczy o tym że jestś cie uległe i podporządkowane facetom, a do tego wyjątkowo puste bo jaracie się filmami albo ksiązkami które są poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza systemem

Ale są też faceci, którzy seksu nie potrzebują - aseksualni czy z niskim libido. Ich nie da się kupić c/ipką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
2 minuty temu, Gość gość napisał:

piją bo co mają robić, jak maja puste baby w domu. Wtedy piją i szukają kochanek 

a ta pseudo władczyni to jedyne nad czym może sobie powładać to nad własnymi klockami w kiblu:D

Mają puste baby bo sami sa puści. Kobieta jest ODBICIEM ZWIERCIEDLANYM mężczyzny. Jestes 0jowy,to masz 0jową kobietę. Mam fajnego faceta,to dla niego zrobię to i tamto,ale nie dlatego że on tego chce,tylko że JA SAMA TEGO CHCĘ,nie jestesmy na wasze rozkazy,jesteśmy na równi,więc zamilcz człowieku bo nudzisz..bardzo nudzisz. Współczuję ci takiego myślenia. Jestes ograniczony i ślepy,ale prawfa jest tylko jedna. A ją napisałam wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
2 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Ale jesteś pusta.

Dziewczynko żadna kobieta nie zarabia więcej od faceta mając takie samo stanowisko. Właśnie potwierdziłaś że jesteś wyjątkowo tępa.

No właśnie dają:) naoglądały się jakiegoś greya i teraz bez prblemu można taką suczkę znaleźć. 

Idź do kina jak wejdzie 365, całe stado takich pustych lasek zapełni kina co świadczy o tym że jestś cie uległe i podporządkowane facetom, a do tego wyjątkowo puste bo jaracie się filmami albo ksiązkami które są poniżej jakiejkolwiek krytyki.

 

to że ty masz taka ,,su/kę" nie znaczy że każdego będzie na taka stac i nie każdy taka dostanie. A ja nie mówię że zarabiaja na tym samym stanowisku xDD zauwaz ze duzo jest sprzedawcow,magazynierow kiedy to kobiety wspinają się coraz wyżej i wyżej,a tępy to jesteś ty,bo pewnie od mamusi 10 zł dostałeś na lizaka i się cieszysz że cię na wszystko stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahahahaah
1 minutę temu, Gość władczyni napisał:

Mają puste baby bo sami sa puści. Kobieta jest ODBICIEM ZWIERCIEDLANYM mężczyzny. Jestes 0jowy,to masz 0jową kobietę. Mam fajnego faceta,to dla niego zrobię to i tamto,ale nie dlatego że on tego chce,tylko że JA SAMA TEGO CHCĘ,nie jestesmy na wasze rozkazy,jesteśmy na równi,więc zamilcz człowieku bo nudzisz..bardzo nudzisz. Współczuję ci takiego myślenia. Jestes ograniczony i ślepy,ale prawfa jest tylko jedna. A ją napisałam wyżej.

Ale płaczesz 😄 widać jak rządzicie skoro musisz tak krzyczeć i tupać a i tak nic nie jest prawdą.

My nie musimy na pół strony wywodów pisać, bo to jest fakt, że facet zawsze będzie wyżej i tyle w temacie.

O faktach się nie dyskutuje, ale jak ktoś chce to może sobie popłakać i pokrzyczeć :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
3 minuty temu, Gość poza systemem napisał:

Ale są też faceci, którzy seksu nie potrzebują - aseksualni czy z niskim libido. Ich nie da się kupić c/ipką.

No są,ale oni sa tylko biernymi obserwatorami bo nie potrzebuja kobiet,wiec nie walczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza systemem

a o co walczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
2 minuty temu, Gość Hahahahaah napisał:

Ale płaczesz 😄 widać jak rządzicie skoro musisz tak krzyczeć i tupać a i tak nic nie jest prawdą.

My nie musimy na pół strony wywodów pisać, bo to jest fakt, że facet zawsze będzie wyżej i tyle w temacie.

O faktach się nie dyskutuje, ale jak ktoś chce to może sobie popłakać i pokrzyczeć :d

wyżej xD właśnie widzę tutaj,jak bardzo wyzej 😂 Że jesteście uzależnieni od nas,brakuje wam seksu,kobiety,to brakuje wam automatycznie apetyt na życie,może tobir nie brakuje,spoko,ale poczytaj sobie wypocin swoich kolegów jak bardzo im źle od nas :l

Buzi skarbie :* Idz tam sprawdz czy w kuchni jest twoja : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość władczyni napisał:

wyżej xD właśnie widzę tutaj,jak bardzo wyzej 😂 Że jesteście uzależnieni od nas,brakuje wam seksu,kobiety,to brakuje wam automatycznie apetyt na życie,może tobir nie brakuje,spoko,ale poczytaj sobie wypocin swoich kolegów jak bardzo im źle od nas :l

Buzi skarbie 😘 Idz tam sprawdz czy w kuchni jest twoja : D

Te władczyny ty faktczynie jakaś sfrustrowana jesteś na maksa. Dawno nie czytałem takich wypocin. Uważaj bo się spoczisz i nikt cię nie będzie chciał zapiąć bo będziesz śmierdziała.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Te władczyny ty faktczynie jakaś sfrustrowana jesteś na maksa. Dawno nie czytałem takich wypocin. Uważaj bo się spoczisz i nikt cię nie będzie chciał zapiąć bo będziesz śmierdziała.

 

spokojna twoja rozczochrana...kurfa wait.

Nie jestem sfrustrowana,tylko tak piszę fakciki co się dzieje na świecie :) To dobrze że nie czytałeś,najwyraźniej cię mocno zaintrygowałam że tu wszedłeś i odpisałam,cos nowego przeczytałeś,widzisz : d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaBanana
4 minuty temu, Gość Prawda napisał:

Ale jesteś pusta.

Dziewczynko żadna kobieta nie zarabia więcej od faceta mając takie samo stanowisko. Właśnie potwierdziłaś że jesteś wyjątkowo tępa.

 

Ja zarabiam wiecej od faceta, jestesmy na tych samych stanowiskach tylko w innych firmach 🙂

Co nie znaczy ze zgadzam sie z autorka, dlaczego musi byc tak ze ktos dominuje w zwiazku, ze to jakas tranzakcja? Najlepszy zwiazek to taki gdzie dwoje ludzi jest dla siebie przyjaciolmi, kasa to tylko kasa to samo z atrakcyjnoscia, kiedys przeminie. 

Jestem feministka ale brzydze sie seksizmu w stosunku do kobiet jak i mezczyzn. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni

Widać jak moj post nieźle zadziałał - niczym plachta na byka. Denerwujecie się i plujecie za prawdę,ale spokojnie skarby :* I tak jesteście za starzy na fajną kobietę więc chill out chłopcy :v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 minutę temu, Gość władczyni napisał:

spokojna twoja rozczochrana...kurfa wait.

Nie jestem sfrustrowana,tylko tak piszę fakciki co się dzieje na świecie 🙂 To dobrze że nie czytałeś,najwyraźniej cię mocno zaintrygowałam że tu wszedłeś i odpisałam,cos nowego przeczytałeś,widzisz : d

po co Wy piszecie z taką tępą laską. Niech się wypłacze, tylko to jej pozostało 😄 władczyni stolca 😄 

Kłócicie się o rzecz któa jest tak oczywista jak to że słońce jest gorące. A jedna buntująca się feministka tego nie zmieni 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
3 minuty temu, Gość władczyni napisał:

Widać jak moj post nieźle zadziałał - niczym plachta na byka. Denerwujecie się i plujecie za prawdę,ale spokojnie skarby 😘 I tak jesteście za starzy na fajną kobietę więc chill out chłopcy :v

Ty jesteś głupsza niż ustawa przewiduje. To nie płachta na byka. Odpisujemy Ci bo nam cię szkoda. Krzyczysz, tupiesz, pocisz się a i tak nic nie poradzisz na to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość władczyni
8 minut temu, Gość LanaBanana napisał:

Ja zarabiam wiecej od faceta, jestesmy na tych samych stanowiskach tylko w innych firmach 🙂

Co nie znaczy ze zgadzam sie z autorka, dlaczego musi byc tak ze ktos dominuje w zwiazku, ze to jakas tranzakcja? Najlepszy zwiazek to taki gdzie dwoje ludzi jest dla siebie przyjaciolmi, kasa to tylko kasa to samo z atrakcyjnoscia, kiedys przeminie. 

Jestem feministka ale brzydze sie seksizmu w stosunku do kobiet jak i mezczyzn. 

yyyy zauważ że nie ma równosci jeszcze. Jeszcze nie wszędzie. Faceci nie chcą jej,nie chca być wspólnikami,na szczęście ja takiego znalazłam,i ten mój post to zwykła PROWOKACJA,ale widzisz jak działa? :) Już pisza że są wyżej,że to że tamto. Poczytaj sobie i rozejrzyj się ja faceci traktuja kobiety. Jak dziffki w sypialni,kucharki w kuchni,sprzątaczki,nianki itd. 

U mnie w rodzinie kobiety wychowywały mężczyzn na dobrych partnerów,nie panow. Dlatego mój wujek POMAGA partnerce w obowiązkah,bo oboje pracują. Kto wraca wczesniej z pracy,gotuje lub sprząta,dziećmi się zajmuja oboje. I to nie jeden przykład,od moich znajomych to samo,dużo moich znaj płci męskiej to prawie dżentelmeni :) Jestesmy młodzi,po 22-25 lat,ale widze że moje pokolenie właśnie takie mlode chyba wyczuło co jest 5,co jest nie tak,czemu rodzice się rozstawali i naprawiają te błędy. Chociaż zauważ że faktycznie teraz mężczyźni mają ciężko...wyprosić się o seks,bo go nie mają,są zdrady,szybkie rozstania..kobiety maja dosyć starej roli,dlatego wychowały i wychowuja dalej na nowo,stąd młode pokolenie które naprawia błedy swoich starszych poprzedników.

Ja swojego kocham i nie walczę z nim,tak jak pisałam,post miał na celu sprowokować i zobaczyć jak bardzo w dzisiejszych czasach boli mężczyzn fakt,że kobieta może mieć rację,swoje zdanie czy poprostu być wyżej. Bo wielu facetów nie chce,by kobieta więcej zarabiała. Rozumiesz? A ja ze swoim też się dzielę obowiązkami, jest to zdrowa relacja. Jednak tez zauważ że spora większość mężczyzn chce panien jak najatrakcyjniejszych,a wystaw post że ty szukasz takiego i takiego to cię skrzyczą i zwyzywaja. Czemu? No bo ich to BOLI. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie wiem czy ktokolwiek czyta tyle tekstu bo ja nie 😄 

Dawno nie było tutaj takiej frustratki. Nie wiem do kogo Ty to piszesz. Nawet kobiety się z tobą nie zgadzają

Dobrze ktoś napisał, widać że cię to boli, ale nic nie poradzisz będzie bolało:d

buahahaha

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 minut temu, Argen napisał:

Ok, pełna zgoda w tym punkcie.

Ja nie muszę - wybrałem życie bez tego z całą świadomością i wszelkimi konsekwencjami. Polecam tym odrzucanym - poczytajcie chłopy o MGTOW.

Kwestia wychowania.

I tak, lepiej być biernym obserwatorem niż grać w tę grę gorszymi kartami. Karta nie idzie - mówisz pas.

 

kolejna ...ka:)

maskara, a ja jestem tylko kierownikiem i zarabiam więcej niż moja partnerka która jest dyrektorką w innej firmie

nie można porównywać róznych firm i róznych stanowisk.

Ale w sumie nie ma co tłumaczyć, baba nie zrozumie:d

i na tym koniec dyskusji. nic Wam nie pozostaje tylko się z tym pogodzić 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Gość gość napisał:

piją bo co mają robić, jak maja puste baby w domu. Wtedy piją i szukają kochanek 

a ta pseudo władczyni to jedyne nad czym może sobie powładać to nad własnymi klockami w kiblu:D

Może i szukają ale chętnych raczej nie znajdą... : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bicku

Po pierwsze era to był kiedyś taki operator komórkowy. 

Po drugie tylko patologiczne kobiety traktują seks jako nagrodę- to jest właśnie kwintesencja patologii. Jesteś skreślona u porządnych facetów.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanaBanana
43 minuty temu, Gość władczyni napisał:

yyyy zauważ że nie ma równosci jeszcze. Jeszcze nie wszędzie. Faceci nie chcą jej,nie chca być wspólnikami,na szczęście ja takiego znalazłam,i ten mój post to zwykła PROWOKACJA,ale widzisz jak działa? 🙂 Już pisza że są wyżej,że to że tamto. Poczytaj sobie i rozejrzyj się ja faceci traktuja kobiety. Jak dziffki w sypialni,kucharki w kuchni,sprzątaczki,nianki itd. 

U mnie w rodzinie kobiety wychowywały mężczyzn na dobrych partnerów,nie panow. Dlatego mój wujek POMAGA partnerce w obowiązkah,bo oboje pracują. Kto wraca wczesniej z pracy,gotuje lub sprząta,dziećmi się zajmuja oboje. I to nie jeden przykład,od moich znajomych to samo,dużo moich znaj płci męskiej to prawie dżentelmeni 🙂 Jestesmy młodzi,po 22-25 lat,ale widze że moje pokolenie właśnie takie mlode chyba wyczuło co jest 5,co jest nie tak,czemu rodzice się rozstawali i naprawiają te błędy. Chociaż zauważ że faktycznie teraz mężczyźni mają ciężko...wyprosić się o seks,bo go nie mają,są zdrady,szybkie rozstania..kobiety maja dosyć starej roli,dlatego wychowały i wychowuja dalej na nowo,stąd młode pokolenie które naprawia błedy swoich starszych poprzedników.

Ja swojego kocham i nie walczę z nim,tak jak pisałam,post miał na celu sprowokować i zobaczyć jak bardzo w dzisiejszych czasach boli mężczyzn fakt,że kobieta może mieć rację,swoje zdanie czy poprostu być wyżej. Bo wielu facetów nie chce,by kobieta więcej zarabiała. Rozumiesz? A ja ze swoim też się dzielę obowiązkami, jest to zdrowa relacja. Jednak tez zauważ że spora większość mężczyzn chce panien jak najatrakcyjniejszych,a wystaw post że ty szukasz takiego i takiego to cię skrzyczą i zwyzywaja. Czemu? No bo ich to BOLI. 

Nie ma rownosci ale tym tematem zaatakowalas facetow (nie napisalas o rownosci tylko probujesz ich ponizyc) i dziwisz sie ze jest odzew? Gdyby temat byl o kobietach to zaraz zlecialo by sie pol kafe. Poza tym to kafe to wylegarnia desperatow, czego oczekiwalas zakladajac ten temat?

Niestety kobiety same wchodza w te role i daja przyzwolenie na takie traktowanie zamiast okreslic jasno granice a w razie koniecznosci kopnac w doope. Poza tym wielu kobietom nie chce sie pracowac bo chca sponsora - nie pracujesz, nie masz kasy. Nie masz kasy, jestes zalezna. 

Co do zarobkow, w normalnym zwiazku ma sie wspolna kase i czy to wazne ktory z partnerow przynosi wiecej? 

Co do seksu...zazwyczaj faceci maja wieksze potrzeby seksualne niz kobiety, co nie znaczy ze trzeba zawsze dawac dooopy, mozna dopomoc w inny sposob a najwazniejsze to nie byc egoista w zwiazku i spojrzec czasami na zwiazek oczami partnera. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×