Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Rozumny

Właśnie odmówiłem lasce seksu

Polecane posty

Gość Rozumny

myślała że jestem psem i polece na nią gdy tylko ona kiwnie palcem, ale się rozczarowała jak się okazało że mam na nią wyyebane, bezcenny był jej wyraz twarzy hahaha, baby myślą że mogą faceta manipulować cípą i często to robią ale facet jeśli ma rozum wie co jest grane i nie daje sobą pomiatać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENIA R

teraz idż sobie zwalić ręką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 godzinę temu, Gość Rozumny napisał:

myślała że jestem psem i polece na nią gdy tylko ona kiwnie palcem, ale się rozczarowała jak się okazało że mam na nią wyyebane, bezcenny był jej wyraz twarzy hahaha, baby myślą że mogą faceta manipulować cípą i często to robią ale facet jeśli ma rozum wie co jest grane i nie daje sobą pomiatać 

Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozumny
8 minut temu, Gość RENIA R napisał:

teraz idż sobie zwalić ręką

czemu zwalić? potrafie mieć kontrole nad popędem, nie jestem zwierzęciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może po prostu chciała się bzykać i tyle. Padło na Ciebie bo byłeś pod ręką. Dlaczego od razu manipulacja? Kobiety też mają popęd i chcą roochac. To wam się wydaje iż służy to manipulacjom a może być to zwykła chcica. Ach to męskie ego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Śmieszne tylko to, że dla faceta to wielkie osiągnięcie, bo z reguły traktują chu.ja jak ścierkę do wszystkiego,a to powinno być normą, że się odmawia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
23 minuty temu, Gość Gość napisał:

Śmieszne tylko to, że dla faceta to wielkie osiągnięcie, bo z reguły traktują chu.ja jak ścierkę do wszystkiego,a to powinno być normą, że się odmawia. 

W punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarom
40 minut temu, Gość Gość napisał:

Może po prostu chciała się bzykać i tyle. Padło na Ciebie bo byłeś pod ręką. Dlaczego od razu manipulacja? Kobiety też mają popęd i chcą roochac. To wam się wydaje iż służy to manipulacjom a może być to zwykła chcica. Ach to męskie ego...

niech se kupi próżna świnia w seksszopie dildo a nie wykorzystuje facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody byczek
30 minut temu, Gość Gość napisał:

Śmieszne tylko to, że dla faceta to wielkie osiągnięcie, bo z reguły traktują chu.ja jak ścierkę do wszystkiego,a to powinno być normą, że się odmawia. 

odmawiam gdy nie czuje tej iskry, a z 95% kobiet po prostu tego nie czuje, może coś ze mną nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość jarom napisał:

niech se kupi próżna świnia w seksszopie dildo a nie wykorzystuje facetów

Oby jak najwięcej wykorzystanych seksualnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×