Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Anita

Czy warto dać mężczyźnie drugą szansę?

Polecane posty

Gość Anita

Byłam z facetem prawie 5 lat. Jak to w każdym związku były lepsze i gorsze chwile, chociaż ostatnie miesiące naszego związku były dosyć wybuchowe, kłótliwe. Głównie z mojego powodu. W końcu po kolejnej kłótni nie wytrzymał i zerwał ze mną. Starałam się go odzyskać, ale nic nie pomagało. Bardzo szybko praktycznie z dnia na dzień dowiedziałam się, że zaczął spotykać się z inną dziewczyną. Okazało się, że będąc ze mną już z nią pisał.

Minęły 3 miesiące od zerwania, a on znowu się pojawił. Przeprasza i chce wrócić. Bierze całą winę na siebie. Stara się o mnie już kilka miesiecy i nie odpuszcza.

Myślicie, że warto zaryzykować i dać drugą szansę w takiej sytuacji? Dodam, że przez te 5 lat związku nigdy się na nim nie zawiodłam, tylko teraz i jest mi bardzo ciężko się z tym pogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nie bądź głupia, on chce wrócić bo tamta go kopnela w d...e i teraz nie ma się gdzie spiszczać. Pewnie posluzylabys mu jakiś czas jako worek na sperme, do czasu aż znajdzie inna i znowu Cie zostawi dla innej. Bo kłótnie to były tylko pretekst, on juz wcześniej z nią pisał i tylko czekał na to rozstanie. Niewierny gnojek, nie wchodz w to znowu bo będziesz cierpieć! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×