Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość luki

lpg

Polecane posty

Gość luki

Ostatnio stwierdziłem, że czas na zmiany. Zacząłem od auta i postanowiłem, że zainstaluję w nim gaz. Problem polega na tym, że nie do końca wiem jak to działa i myślę o skorzystaniu z firmy BRC. Co o niej sądzicie? Warto oddać auto w ich ręce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że chcesz założyć instalację LPG. Jakie masz auto i silnik, to łatwiej będzie doradzić instalację. Do tego musisz wybrać dobry zakład. Monterów jest sporo, ale dobrych trochę mniej:) Ogólnie BRC to bardzo dobre instalacje, wyróżniają się trwałymi wtryskiwaczami w listwach i tym, że pod konkretny silnik masz gotowy zestaw od jednego producenta. Monter nic nie musi kombinować, bo wszystko ma podane. Sama stałam niedawno przed podobnym dylematem to jestem na bieżąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mięta

Jeżeli chodzi o instalację firmy BRC to jak najbardziej możesz w to celować. Instalacje są z wyższej półki i sprawdzone przez wielu kierowców. Jeżeli znajdziesz godny zaufania warsztat to możesz się śmiało decydować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czakram zakłada instalację BRC. Sprawdź czy masz oddział koło siebie. Na instalację jest dość długa gwarancja. Ale nie znam osoby która by się skarżyła na jakieś awarie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×