Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kurdecoztymnickiem

Test owulacyjny a ciąża

Polecane posty

Gość Kurdecoztymnickiem

Cześć dziewczyny , staram się o dziecko już 2 lata . Owulacje potwierdzona przez lekarza miałam 20 stycznia . Okres powinnam dostać 3 lutego czyli za równi 7 dni . Czyli jestem 7 dni po OWu i 7 dni przed okresem . Dziś tak sobie robiłam siku i stwierdziłam ze skoro mam jeszcze jeden test owulacyjny to zrobię ... i mam bardzo ciemne kreski obie . Temperatura od 2 dni 37,4 a moja stała to 37,0 albo 37,2 ... mam okropnie wrażliwe sutki . Czy jest możliwe ze w końcu się udało ? Na test za wcześnie ale słyszałam ze czasem testy OWu pokazują wczesna ciaze . Może któraś z Was miała podobnie ? 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jej nie nakręcaj się tak i nie rób testu owulacyjnego by sprawdzić czy jesteś w ciąży.To musi być dla ciebie bardzo przykre a to raczej Ci nie pomoże.Czekaj do daty miesiączki a jak się spóźni to zrób test.Rob to co lekarz zleca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja tak miałam. Robiłam testy owulacyjne gdzieś tak od 10 dc i ciągle wychodziły ujemne mimo że śluz był płodny. Więc i tak co 2 dni wspolzylismy. I koło 25 dc znów zrobiłam ten test i wyszedł pozytywny mimo że już nie miałam śluzu płodnego, ale myślałam że może był jakiś felerny. Lecz zrobiłam też w 27 dc oraz 28 i 29 i ciągle pozytywne. Więc jak nie przyszła miesiączką to tego 29 popołudniu zrobiłam test i była druga blada kreska. A na następny dzień rano już bardziej wyrazna. Więc jest to prawda że pokazują ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×