Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Anty Bazyl jacy faceci ci imponują?

Polecane posty

Gość Anty Bazyl

Miałam wracać do obowiązków, ale widzę ze ostatnio stałam się popularna.... 

Jacy? Ani proszę: 

1. Męscy - ma być męski, stanowczy, nie wahać sie milion razy, umieć podjąć ryzyko. 

2. Taki, który wie czego chce, realista. Taki, który nie będzie sie spotykał z laska z braku laku a czekał na lepszą opcje. 

3. Inteligentny z poczuciem humoru. Trochę wrazliwy, ale nie przerazliwiony. 

Tylko tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

Aha, przepraszam.. zapomniałam o najważniejszym:

4. Ma mieć dobrą pracę, szanowany zawód i zarobki minimum 10k miesięcznie, w innym przypadku dla mnie facet to nieudacznik

5. Takie rzeczy jak wysoki, umięśniony z ładną twarzą to chyba oczywista sprawa? mimo, że ja raczej nie grzeszę urodą to uważam, że powinno celować się tylko w takie pułki bo nie będę sobie zawracała głowy przeciętniakiem, to nie dla mnie..

Sama też powinnam pójść na siłownie i zadbać o siebie, bo wyglądam trochę jak obelix obecnie, ale nie chcę mi się, ma ci/pkę i to jest mój portfel oraz karta przetargowa (tylko dziwne, że same menele chcą z niej korzystać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl

6. Koniecznie czarnego ku/tasa musi mieć

7. Musi mi się spuszczać do tyłka codziennie rano przed śniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Beeks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anty Bazyl
5 minut temu, Gość Anty Bazyl napisał:

Aha, przepraszam.. zapomniałam o najważniejszym:

4. Ma mieć dobrą pracę, szanowany zawód i zarobki minimum 10k miesięcznie, w innym przypadku dla mnie facet to nieudacznik

5. Takie rzeczy jak wysoki, umięśniony z ładną twarzą to chyba oczywista sprawa? mimo, że ja raczej nie grzeszę urodą to uważam, że powinno celować się tylko w takie pułki bo nie będę sobie zawracała głowy przeciętniakiem, to nie dla mnie..

Sama też powinnam pójść na siłownie i zadbać o siebie, bo wyglądam trochę jak obelix obecnie, ale nie chcę mi się, ma ci/pkę i to jest mój portfel oraz karta przetargowa (tylko dziwne, że same menele chcą z niej korzystać)

To jest podszyw. Dla mnie najważniejsze sa 3 punkty z które wpisałam wcześniej. Wygląd rzecz gustu. Sama na silke chodzę, ale nie podobają mi sie typowi pakerzy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe

zobaczymy jakim antybazylem bedziesz kolo 30 jak juz umalowanie ryja nie pomoze ci w niestarszeniu na ulicy hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qwe

dokladnie. kazda kobieta jest paskudna bez umalowanej mordy 😄 a na starosc nawet to im nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

najlepsze ze te paskudy mimo tego ze sa paskudami maja kosmiczne wymagania co do wygladu. brak slow na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol
1 godzinę temu, Gość Qwe napisał:

dokladnie. kazda kobieta jest paskudna bez umalowanej mordy 😄 a na starosc nawet to im nie pomoze

ona nie musi sie o to martwic,porzadny facet dolozy wszelkich staran by kobieta dobrze przy nim wygladala. Ale takie meskie czy niemeskie ci/pki nie zrozumieja bo nie sa prawdziwymi facetami tylko ci/pe/uszami :) I kobieta ma tak samo wymagac,wkoncu kobieta nie po to sie stara o swoj wyglad i pod innymi aspektami by pozniej sie rozczarowac partnerem pod wieloma wzgledami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol

ale bzdura powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×