Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kornelia111

Relacja matka córka, brak miłości

Polecane posty

Gość Kornelia111

Hej, postaram się po krótce streścić mój "problem". Chodzi o relacje matka córka. Nie czułam nigdy miłości z strony mojej mamy, jako że młodo zaszła że mną w ciąże (wpadka) i rozwiodla  się z moim tata, później zamiast zająć się mną to latała za kolesiami. Potem stworzyla swoją rodzinę- ma synka któremu okazuje miłość na każdym kroku. Ale... tylko jemu. Mną się nie  interesowała wcale, nie wiedziała jakie mam oceny w szkole czy mam przyjaciół, chłopaka. A jak tylko skończyłam  19 lat i jako ze nie zdałam matury- poszlam do pracy, kazala mi sie dokładać  taka kwote jaka obecnie place za wynajem  pokoju u obcych ludzi. Jej  cały świat to mój brat. I mimo że mam teraz już 25 lat to dalej tak jest. Wieje zimnem, po prostu wien ze mnie nie kocha. Rozmawiamy rzadko widzimy się rzadko choć mieszkamy w tym samym mieście. Mam do niej żal. Może po prostu taka już jest. Czy jest ktoś kto ma podobna relacje z rodzicem? Czy niektórzy naprawdę nie potrafią kochać swoich dzieci albo kochać tak bardzo nie po równo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Rozmawiałaś kiedykolwiek na ten temat ze swoją mamą ? Czasami jedna rozmowa potrafi rozwiać nasze wszystkie wątpliwości.

Może ma do Ciebie o coś żal?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia111

Nie rozmawiałam  😕 ja po prostu dla niej nie istnieje.  Wymeldowala  mnie dawno z domu rodzinnego. A ja nigdy nigdy nie byłam problemowym dzieckiem 😕 Ciężko się z tym pogodzić. Może taka już jest. Mam nadzieję że dla swojej córki taka nie będę.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kornelia111

Dzięki dziewczyny że próbowalyscie  pomóc❤ Chciałam się tylko wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×