Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Proszę dziewczyny doradzcie chodzi o bluzkę

Polecane posty

Gość gość

Kupiłam przez net jedwabną granatową bluzkę z jedwabiu z długim rękawkiem. Tylko jak przyszła to sie okazało, że ona jest bardzo cieniutka. I jak ją założe to można zobaczyc stanik pod spodem. Powiedzcie mi dziewczyny, czy tak się chodzi, czy powinnam pod spód zakładac bluzeczkę na ramiączkach czy cos? Wiem ze głupie pytanie, ale ja sie zawsze ubierałam sportowo, zapragnęłam trochę elegancji a sie nie znam 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cielista koszulka razem ze stanikiem będzie ok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja bym założyła pod taką bluzkę bieliznę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie, cielisty top na ramiączkach z wbudowanym biustonoszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Koronkowy top, satynowy top w kolorze cielistym lub w odcieniu bluzki, zależy czy bardzo przebija, może być też bokserka albo cielista, albo granatowa, musisz zobaczyć, żeby się nie wycinała za bardzo. To  jak przy przy mgiełkach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

cielisty top albo specjalny stanik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Noszę zawsze top pod spodem, nigdy nie wyszłabym gdyby mi biustonosz było widać (figurę mam naprawdę dobrą, nie o to chodzi), co najdziwniejsze wręcz zazdroszczę tym kobietom, które nie są tak zachowawcze jak ja i absolutnie nie uważam że prześwitująca bluzka jest nieodpowiednia, nie rozumiem siebie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Noszę zawsze top pod spodem, nigdy nie wyszłabym gdyby mi biustonosz było widać (figurę mam naprawdę dobrą, nie o to chodzi), co najdziwniejsze wręcz zazdroszczę tym kobietom, które nie są tak zachowawcze jak ja i absolutnie nie uważam że prześwitująca bluzka jest nieodpowiednia, nie rozumiem siebie 🙂

Jeśli będziesz się dobrze czuła bez topu to śmiało, jeśli źle to załóż topik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Noszę zawsze top pod spodem, nigdy nie wyszłabym gdyby mi biustonosz było widać (figurę mam naprawdę dobrą, nie o to chodzi), co najdziwniejsze wręcz zazdroszczę tym kobietom, które nie są tak zachowawcze jak ja i absolutnie nie uważam że prześwitująca bluzka jest nieodpowiednia, nie rozumiem siebie 🙂

Jeśli będziesz się dobrze czuła bez topu to śmiało, jeśli źle to załóż topik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widoczna pod spodem bielizna to wiocha. Jak widać stanik to zakłada się jakiś top.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak nie jest mocno przezroczysta, tylko po prostu cienka,ale nie przeswituje mocno to bym założyla ladny ciemny stanik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×