Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mezatka

Czy jestem egoistka?

Polecane posty

Gość mezatka

Witajcie, jestem tu nowa na forum, od kilku miesięcy jestem mężatką, mamy wspólnie 5 letnie dziecko, dodam, że ogólnie jesteśmy już 8 lat razem. Oboje jesteśmy młodzi. Problem jest tego typu, że ja mam prace od 8 do 16 weekendy wolne, a mój mąż pracuje od 12 do 22/23 również w weekendy. Ogólnie to mam z tym problem, bo wkurza mnie to że ciągle praktycznie ja jestem z dzieckiem... Nie zrozumcie mnie źle... Ciesze się bo kocham Naszą pociechę, ale nie mam takiej możliwości żeby wieczorem bądź po południu wyjść sobie z koleżankami/ czy na jakąś siłownię, bo albo mój mąż jest w pracy, albo wolę zostać już w domu i spędzić czas wspólnie we trójkę. Wkurza mnie to bo mój nie ma z tym problemu i zamiast spędzić z nami też czas to wychodzi sobie raz na jakiś czas ze znajomymi, a ja wolę zostać już w domu bądź zaprosić koleżanki do siebie, żeby on jak mały pójdzie spać nie siedział sam. Sama już nie wiem czy wymyślam, czy może mam trochę racji. Z góry dzieki za pomoc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry

wymyślasz farmazony, zajmij się gotowaniem, sprzątaniem i ucz się robić facetowi gałe jak masz za dużo czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezatka

akurat z seksem u nas ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×