Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Drogie mamy z UK... Co to znaczy gdy Anglik napisze I'm a mess. Bo domyślam się, że nie chodzi o jestem bałaganem

Polecane posty

Gość Gość

Proszę o pomoc. Słownik tłumaczy mi bałagan. A pewnie nie o to chodzi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

że jest zabiegany, nieprzygotowany, zależy od kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lol

Może znaczyć jestem w rozsypce,zależy od kontekstu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zalezy od kontekstu, ale oznacza bycie rozbitym, niezorganizowanym, w kiepskim stanie. 

Ktos komu umarla bliska osoba moze powiedziec "im a mess" bo psychicznie podupadl. Ktos moze miec strasznego kaca i napisac to samo majac na mysli, ze ledwo zyje i smierdzi jak gorzelnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dziękuję Wam bardzo za wyjaśnienie. Teraz już rozumiem o co chodzi. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vera

Tez znaczy ze 'nie moze sie pozbierac, jest wrakiem' np zostawila go dziewczyna albo bral narkotyki/czy psychicznie jest wykonczony. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Wszystkie bredzicie. I am a mess to znaczy że jestem pokręcony, z problemami, wiec w domysle, mogę być kłopotem dla innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

O kuźwa... Kręcą film o Babce.

 

Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

To znaczy że nic z waszego związku nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×