Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ---

Podobam się ładnym dziewczyną a dalej jestem sam

Polecane posty

Gość ---

Ciągle jestem samotny i żałuje że nic mi nie wyszło, ciągle siedzę na tych różnych portalach bo szukam tej osoby z która mógłbym być ale najgorsze jest to że zawszę naglę coś wychodzi źle

Poznałem kilka dziewczyn i wszystkie z którymi się spotkałem były naprawdę bardzo ładne i wcale nie były takie że wyglądały dobrze ale za to były głupie bo one wszystkie były fajne i miłe ale choć podobał się im mój wygląd to zawszę zawodzi mnie moja osobowość. Dokładnie to spotkałem się z 4rema (oczywiście nie na raz tylko jak już nic nie wyszło to musiałem poznawać nową) i nic nie wyszło a najgorsze jest to że podczas pisania bardzo mnie lubiły i nie znając mnie ciągle pisały do mnie a jedna nawet planowała że weźmie ze mną ślub w przyszłości. Za każdym razem wszystko poszło źle podczas spotkania a ja byłem dokładnie taki sam podczas spotkań czyli normalnie rozmawiałem na spokojnie i dawałem się poznać ale i tak choć dochodziło do 2gich spotkań to te były już ostatnie. 

Jeszcze było tak że pisałem z dwiema ale nie byłem pewny czy się spotkać bo ta jedna kobieta choć bardzo się jej podobałem z tego co pisała to była 10 lat starsza niestety i nie byłem pewny a kolejna miała dziecko dlatego też się nie spotkałem.

Wszystkie te kobiety były naprawdę bardzo ładne i ja się im bardzo podobałem choć sam nie wiem czy wyglądam dobrze czy nie ale te kobiety wyglądały tak dobrze  że jestem pewny że każdemu by się spodobały ale ja dalej jestem sam, czasem mam polubienia jeszcze ale nie piszę już więcej bo straciłem już chęć do bycia na takich portalach bo nie ma sensu robić sobie sztuczną nadzieje że znajdę taką która polubi mnie a nie tylko moje zdjęcia no chyba że one tylko kłamały że im się podobam i mówią tak każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×