Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0io

Dlaczego faceci wciąż mnie lubią mimo że jestem cicha?

Polecane posty

Gość 0io

Słyszałam opinie,ze szare myszki nie moga znalezc faceta. A do mnie zawsze ktos zagada i czesto przystojni faceci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość121

Zapewne jesteś ładna. Do cichej i nieatrakcyjnej nikt nie zagada. Do cichej i ładnej, owszem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciu

Moze zagaduja bo im ciebie szkoda 🙂 sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
7 minut temu, Gość gosciu napisał:

Moze zagaduja bo im ciebie szkoda 🙂 sorry

juz to widze jak faeci sa altruistami haha chca zamoczyc i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona40

Ciesz się tym 🙂

Myślę, że mężczyźni nie przepadają za krzykliwymi kobietami, chyba ogólnie lepiej sie rozmawia i przebywa z kims w miare zrownowazonym 😉

Ja mam kolezanki ktore sa bardzo zywiolowe i to bywa meczace, gadatliwi mezczyzni tez mnie mecza, wiec wiecej przyjemnosci z przebywania mam z kims, kto jest spokojniejszy lubi pozartowac ale nie jest nachalny i po prostu wyważony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
28 minut temu, Gość ona40 napisał:

Ciesz się tym 🙂

Myślę, że mężczyźni nie przepadają za krzykliwymi kobietami, chyba ogólnie lepiej sie rozmawia i przebywa z kims w miare zrownowazonym 😉

Ja mam kolezanki ktore sa bardzo zywiolowe i to bywa meczace, gadatliwi mezczyzni tez mnie mecza, wiec wiecej przyjemnosci z przebywania mam z kims, kto jest spokojniejszy lubi pozartowac ale nie jest nachalny i po prostu wyważony.

Faceci przepadaja za ladnymi. Ja jestem glosna i strasznie zywiolowa, a nigdy nie narzekalam na brak powodzenia. Mile i ladne kobiety sa lubiane niezaleznie od temperamentu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Nieśmiałe i ciche są urocze ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
39 minut temu, Gość Gość napisał:

Faceci przepadaja za ladnymi. Ja jestem glosna i strasznie zywiolowa, a nigdy nie narzekalam na brak powodzenia. Mile i ladne kobiety sa lubiane niezaleznie od temperamentu

zazdroszcze tak pozytywnie 🙂 ja cicha jak poprzedniczki a chcialabym byc taka jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
36 minut temu, Gość gosc napisał:

zazdroszcze tak pozytywnie 🙂 ja cicha jak poprzedniczki a chcialabym byc taka jak Ty

Nie masz czego 🙂 temperament to tylko cecha jedna z wielu. Bycie spokojnym czy narwanym nie jest ani pozytywne ani negatywne samo w sobie. Ciesz sie swoim temperamentem i otaczaj ludzmi ktorym on odpowiada 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pati
2 godziny temu, Gość 0io napisał:

Słyszałam opinie,ze szare myszki nie moga znalezc faceta. A do mnie zawsze ktos zagada i czesto przystojni faceci.

A masz faceta? No właśnie 

Zagaduja, bo widzą że jesteś delikatna i że może zalicza. Ewentualnie myślą, że dziewica 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgvalcony

no tak to od zawsze bylo, mezczyzna szukal kobiety, a kobiety fagasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jahabagw

Bo bycie spokojną to żadna wada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Onsam

ja tam jestem cichy i niebrzydki, czasem kobiety lubiły do mnie zagadywać, podejrzewam, że nie boją się mnie, ale tylko jak juz się znamy z widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×