Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wersow

Brak miesiaczki test negatywny, a torbiel.

Polecane posty

Gość Wersow

Witam.

Mam problem, a mianowicie - brak miesiaczki i dosc mocne bole menstruacyjne. Bol podbrzusza, rwanie w pachwinach, bol pleców bulgotanie w podbrzuszu. Moje cykle trwaja 28-30dni. 28grudnia byla moja ostatnia miesiaczka. Byla o 4 dni za wczesnie.Wczoraj bylam na wizycie u ginekologa. Stwierdzono u mnie zapalenie pecherza ,macicy a dodatkowo trobiel o wielosci 2cm. Lekarz stwierdził ze te dolegliwosci nie powinny zaburzac mojej miesiaczki. Kochalismy sie z partnerem z zabezpieczeniem 11 grudnia. Robilam test ciazowy wyszedl negatywnie pani ginekolog tez nie widziala zadnego pecherzyka ciazowego.

Czy miala ktoras z Was podobne zaburzenia miesiaczkowania spowodowane torbielem czy zapaleniem pecharza lub pochwy?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

też miewam torbiele jajników i 2 cm to właściwie przetrwały pęcherzyk jeśli wgl a nie torbiel 😕 no chyba, że po czasie okaże się, że rośnie. Ja przy torbieli mam właśnie zawsze zanik miesiączki - to pierwszy objaw bo po owulacji ciałko żółte wydziela progesteron i jak nie dojdzie do zapłodnienia to spada i przychodzi miesiączka a jak wgl nie doszło do owulacji to się to przeciąga i miesiączka nie przychodzi. Ale u ciebie te 2 cm to może się ta torbiel jeszcze sama wchłonie i przyjdzie miesiączka 😕  Nie raz słyszałam, że przy stanie zapalnym w macicy też nie przychodzi miesiączka ale nie mam z tym żadnych doświadczeń. a dostałaś coś na wywołanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośka

Zmień lekarza, takie zmiany się leczy a nie olewa, poza tym zmieńcie zabezpieczenie może prezerwatywa cię uczula i stąd to zapalenie pęcherza, ja odkąd mam diafragmę caya żadne zakażenia mnie już nie męczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×