Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Do mam które maja detektor tętna płodu, prosze o wskazówki

Polecane posty

Gość Gość

Dzis miała wizytę u gin. Kolejna dopiero za 7 tyg. Obecnie jestem w 17 t.c. W międzyczasie usg połówkowe. Dzis lekarka mówiła, ze miała pacjentkę, która miała podobny problem zdrowotny do mojego i płód obumarł w 22 tyg. Przestraszyła mnie tym i sam fakt czekania na następna wizytę... Dlatego pomyslałam, aby kupić detektor tętna płodu. Jesli taki macie doradźcie prosze jaki kupić i czy jest to bezpieczne dla dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jaki to problem zdrowotny? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bezpieczne dla dziecka jest, ale nie wiem jaka masz budowe, lezalam kilka tyg w szpitalu a tam badanie tym detektorem jest co 2 godz. Czasami doswiadczone polozne mialy problem "zlapac" maluszka, aby zbadac tetno. Twoje dzieciatko jeszcze jest bardzo malutkie i moze Ci sie chować, bedziesz sie bardzo denerwowac, jak nie uda Ci sie tego tetna wychwycic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jaki to problem zdrowotny? 

Robiłam badanie na trombofilia wrodzona i 1 gen wyszedł nieprawidłowy. Muszę robić kolejne badania. Wtedy zastrzyki z heparyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oooo

Ja kupiłam detektor tętna płodu kosztował 200 zł chyba już nie pamiętam w kształcie serca przez allegro i słuchałam 2 razy czasami raz że serducho bije i byłam spokojna... Tylko dzidzia musi być większa żeby coś usłyszeć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mam angelsouds i jest to najlepszy zakup ostatnich miesiący.  Na początku robiłam codziennie teraz czuje kopniaki wiec nie uzywam tak często. Tylko jak mała się nie rusza dłuższy czas. Np dziś.  zawsze wariuje i kopie jak zjem i się położe a dziś nic, Przylozylam na chwile aparat i już się nie denerwuje. Polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja mialam sonoline b dobry jest czasami faktycznie ciezko bylo znalezc ale ten sam problem mialy w szpitalu babki. Tez bralam heparyne I acard. Dlaczego juz teraz tobie go nie podaja skoro wynik zle wyszedl?  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Ja mam angelsouds i jest to najlepszy zakup ostatnich miesiący.  Na początku robiłam codziennie teraz czuje kopniaki wiec nie uzywam tak często. Tylko jak mała się nie rusza dłuższy czas. Np dziś.  zawsze wariuje i kopie jak zjem i się położe a dziś nic, Przylozylam na chwile aparat i już się nie denerwuje. Polecam.  

Boże, to co ty zrobisz jak ci się dziecko urodzi.... schizujecie jak wariatki. To jakieś natręctwo lękowe?Prawda jest taka że żaden angelsounds was nie uchroni przed tym co ma być. Będzie co ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Ja mialam sonoline b dobry jest czasami faktycznie ciezko bylo znalezc ale ten sam problem mialy w szpitalu babki. Tez bralam heparyne I acard. Dlaczego juz teraz tobie go nie podaja skoro wynik zle wyszedl?  

Nie mam pojęcia dlaczego nie chce mi podać heparyny od razu. Układ pai 14G układ homozygotyczne jest nieprawidłowy. Lekarka powiedziała, ze bede musiała brać heparynę, ale wcześniej muszę zrobić badanie axa (z Tego co rozczytuje na tej recepcie) chciałam zrobić już dzis, ale kazali przyjść jutro. Czas oczekiwania 5 dni roboczych. Może to chodzi o czynnik krzepnięcia ix? Nie wiem, ale niestety muszę czekać. A Tobie jak wyszły badania na trombofilie wrodzona? zastrzyki z heparyny robisz codziennie? Jak to wyglada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Boże, to co ty zrobisz jak ci się dziecko urodzi.... schizujecie jak wariatki. To jakieś natręctwo lękowe?Prawda jest taka że żaden angelsounds was nie uchroni przed tym co ma być. Będzie co ma być.

Może jak masz zdrowa ciąże to łatwo Ci mowić. Gdyby lekarka powiedziała Ci, ze masz szanse 50/50 to inaczej byś na to patrzyła. Z reszta lepiej wiedzieć wcześniej niż chodzić 2 tyg z martwym dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gość napisał:

Boże, to co ty zrobisz jak ci się dziecko urodzi.... schizujecie jak wariatki. To jakieś natręctwo lękowe?Prawda jest taka że żaden angelsounds was nie uchroni przed tym co ma być. Będzie co ma być.

Może jak masz zdrowa ciąże to łatwo Ci mowić. Gdyby lekarka powiedziała Ci, ze masz szanse 50/50 to inaczej byś na to patrzyła. Z reszta lepiej wiedzieć wcześniej niż chodzić 2 tyg z martwym dzidziusiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
36 minut temu, Gość gość napisał:

Boże, to co ty zrobisz jak ci się dziecko urodzi.... schizujecie jak wariatki. To jakieś natręctwo lękowe?Prawda jest taka że żaden angelsounds was nie uchroni przed tym co ma być. Będzie co ma być.

Straciłam dwie ciąże i mam prawo bać się o trzecią. Prawda jest taka że huy cię to obchodzi co zrobię jak się urodzi dziecko i jak sobie radzę z moimi obawami. 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Straciłam dwie ciąże i mam prawo bać się o trzecią. Prawda jest taka że huy cię to obchodzi co zrobię jak się urodzi dziecko i jak sobie radzę z moimi obawami. 
 

👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mialam angelsouds. Polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Używacie tego codziennie czy 1 na pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Używacie tego codziennie czy 1 na pare dni?

Wtedy kiedy mam wątpliwości. 
Na początku codziennie, teraz pod koniec ciąży czuje jak mała się wierci więc rzadziej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×