Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Szczepienie

Polecane posty

Gość Gość

Hej, Byłam dzis na szczepieniu z dzieckiem. i był ze mną partner, jest to dla mnie ciezkie za kazdym razem wiec powiedziałam partnerowi zeby wzioł dziecko a on nie chciał po czym doktor kazał mu wziąść na rece i on to zrobił zle sie z tym czułam ze mnie nie słuchał jak to mowiłam a doktora od razu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iubire

To po co robisz coś, co jest dla ciebie ciężkie? 

Wszystko w tobie krzyczy NIE ale ty nie słuchasz siebie, jeszcze zwalasz swoją bezradność na partnera, który podświadomie ufa, że matka Wie co jest dobre dla waszego dziecka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

A dlaczego szczepienie dziecka jest dla ciebie ciężkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Widocznie lekarz ma większy autorytet. Tak to już jest z partnerami. Mąż pewnie wziąłby dziecko, a partner jest partnerem tylko wtedy, gdy mu wygodnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irek
12 minut temu, Gość Gość napisał:

Widocznie lekarz ma większy autorytet. Tak to już jest z partnerami. Mąż pewnie wziąłby dziecko, a partner jest partnerem tylko wtedy, gdy mu wygodnie. 

Dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Czyli jestem dziwna czy jak bo nie rozumiem ? 

Chcialam tylko zeby partner wziol dziecko do szczepienia bo wiedzialam ze bedzie mi slabo 

Po czym on nie wziol jak mowilam 

A jak doktor powiedzial to zrobil tak od razu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Trzeba było go wysłać samego do przychodni a nie tylko do gabinetu. Najlepiej z góry go uprzedź, że to on będzie chodził na szczepienia i do dentysty z dzieckiem. A ty na bilanse i w chorobie. Jak ty ciążę i poród przeżyłaś, skoro ci słabo podczas szczepienia dziecka? Masz fobię medyczną czy nie lubisz, jak dziecko płacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×