Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Do mam- w jakim czasie i ile schudlyscie?

Polecane posty

Gość Gosc

Moze dacie jakis pomysl jak schudnac, kiedy sie zabralyscie za to? Z jakiej wagi i ile schudlyscie? No i w jakim czasie, kurcze naprawde ciezko sie za to zabrac....mam do zrzucenia z 10kg, 74kg i 168cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ciężko się zabrać? Zwyczajnie się zabierasz i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Mi też było ciężko się zebrać ale jakoś się zebrałam😉 schudłam przez ostatnie 4 tyg 2.5 kg. Wolno mi ta waga spada coś. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A co zrobilas ze spadla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Rano jem bułkę z dużą ilością warzyw i jakimś białkiem np. jajko albo pierś z kurczaka, za jakieś 3 h wypijam sok i popijam go szklanką wody albo jak jestem bardzo glodna to zamiast soku jem obiad a sok wtedy wypijam na podwieczorek. Na obiad np: zupa warzywna i jakaś kasza z warzywami albo ryba na parze. Na podwieczorek koktajl owocowy. Kefir +truskawki i banan. Kolacje jem albo nie, zależy czy jestem głodna. Jak jestem to jem to co na śniadanie. Acha, zamiast cukru do kawy używam ksylitol. No i 3 raz w tyg jeżdżę na rowerze stacjonarny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W sumie jem tak żeby nie być głodna i żeby było w miarę zdrowo. Nie widzę sensu się głodzić bo wiem że jojo bedzie gwarantowane. Już to przerabiałam. Do tego jakieś suplementy możesz kupic. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wylicz sobie zapotrzebowanie i odetnij od tego na początek 100 kcal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mio

Mam 2 ciąże za sobą. 

Wzrost 164. 

Waga grudzień 2018 - 73,5 kg

Waga dzisiejsza 58,5 kg. 

Zrzucanie kilogramów zaczęłam od stycznia 2019 roku. 3 razy w tygodniu orbitrek w domu, około 45 minut.

Od sierpnia do teraz regularnie biegam na siłowni (10 minut rozgrzewka, 60 minut bieg/ 3 razy w tygodniu). Jeśli chodzi o dietę to włączyłam dużo warzyw i wody. Nie dałam się zwariować i jem również kaloryczne posiłki, piwko itp. 

Łączenie zrzuciłam 15 kg ale trwało to ponad rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf

2 ciaze za mna. Mam 181cm wzrostu, a po drugiej ciazy wazylam 84kg. Kupilam diete Chodakowskiej (ale tylko na najkrotszy mozliwy okres czyli 2mies, bo chcialam zobaczyc jakie bledy popelniam w komponowaniu posilkow- koniec koncow okazalo sie ze jedzac regularnie co 3-4godz bez podjadania i slodyczy jest spoko i dalej mozna dzialac samemu) 🙂 Do tego byly jakies tam cwiczenia z youtube srednio 4razy/tydz. Czasem Chodakowska, a czasem Gacka. W pol roku zjechalam 10kg w dol i juz mi to nie wrocilo (mlodsze dziecko ma 3latka). Waze 73-74 kg i przy moim wzroscie to jest rozmiar 38. Wiecej odchudzac sie nie chce bo  tym rozmiarze mam wszystkie ubrania 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffqwf

W ciąży przytyłam 12 kg. Dziesięć zrzuciłam w ciągu niecałego roku, ostatnie kilka w ciągu kolejnego. Nie jest to może spektakularne tempo ale mi się nie śpieszyło ani nic w tym kierunku nie robiłam, więc chyba OK. Po prostu wróciłam do sposoby jedzenia sprzed ciąży (niezdrowy, nie będę polecać, ale mi służy, podstawa to nieregularność i częste posiłki😄) i zajmowałam się dzieckiem, i psami, co wystarczyło.

Masa wyjściowa i masa, do której wróciłam: 48 kg przy 10 cm wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffqwf

160 cm, sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Napiszcie posilki chociaz na jeden dzien, please..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fyfyfyfyf
23 minuty temu, Gość Gosc napisał:

Napiszcie posilki chociaz na jeden dzien, please..

OK. Wczoraj jadlam:

8.00 sniadanie- serek wiejski, pomidor, troche szczypiorku, dwie kromki chleba razowego

ok.11.45 2sniadanie- koktajl z awokado, kiwi, polowka banana,  jogurtu naturalnego i dosypalam dwie lyzki platkow owsianych

15.30 obiad- pieczona piers z kurczaka, pieczone ziemniaczki i fasolka szparagowa

19.30 kolacja- 2 kanapki z maslem, salata, rzodkiewka, papyka i kilka pomidorkow koktajlowych

W ciagu dnia pije glownie herbate zielona albo rooibos, wode rzadziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja ogólnie w ciąży przytyłam z 13-15 kg. Może to jest ok ale wyglądałam jak pulpety. Okropne. Po porodzie schudłam bardzo szybko. Oczywiście moimi jedynymi ćwiczeniami było latanie z dzieckiem na rękach po schodach w górę i w dół. Karmię piersią więc pewnie to to. Bo też żadnej diety nie stosowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Mio napisał:

Mam 2 ciąże za sobą. 

Wzrost 164. 

Waga grudzień 2018 - 73,5 kg

Waga dzisiejsza 58,5 kg. 

Zrzucanie kilogramów zaczęłam od stycznia 2019 roku. 3 razy w tygodniu orbitrek w domu, około 45 minut.

Od sierpnia do teraz regularnie biegam na siłowni (10 minut rozgrzewka, 60 minut bieg/ 3 razy w tygodniu). Jeśli chodzi o dietę to włączyłam dużo warzyw i wody. Nie dałam się zwariować i jem również kaloryczne posiłki, piwko itp. 

Łączenie zrzuciłam 15 kg ale trwało to ponad rok. 

Mio mamy identyczne wagi startowe bo ja w październiku 2019 wazylam 73,5 a moj cel to 58 kg najlepej do września ale jak się nie uda to może być i dłużej 🙂 aktualna waga 65,5 kg także trochę jeszcze zostało. Liczę na to że na wiosnę uda się więcej chudnąć bo wtedy jest więcej ruchu i nawet chętniej się człowiek rusza z domu 🙂 aktualnie też cwicze na siłowni orbitek, bieżnia, w domu ćwiczenia na kształtowanie ciała i rowerek. Jem zdrowo ale też pozwalam sobie na małe grzechy 🙂 powoli ale do przodu. W sumie lepiej tak niż w miesiąc 15 kg a potem efekt jojo 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A czy schudlyscie bardziej od diety czy cwiczen?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc__

Wg mnie musi byc i zdrowe odzywianie i cwiczenia.  Moja przyjaciolka miala jadlospis ulozony prze dietetyka i spoko, schudla 23 kg (startowala z 84kg przy 168cm), tyle ze nie cwiczyla i ma wszedzie obwisla skore, najgorzej na ramionach wisza schaby. Teraz zaczela cos kombinowac z ciezarami- oby wyszlo. 

Moja szwagierka zjechala z wagi 103kg na 75 (przy 170cm) i az sama jestem  szoku, bo skora jej sie jakos "wchlonela". Tyle ze ona byla pod opieka trenerki personalnej ktora ukladala jej jadlospis i cwiczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×