Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Klomeryta

Niższy narzeczony

Polecane posty

Gość Klomeryta

Ogólnie poznaliśmy się w pracy, już ponad 5 lat temu. Byłam wtedy w związku z kimś innym, ale też wyższym ode mnie może o 2 cm. Jednak nie wyszło i w zasadzie często spotykałam się z innym kolegą. Był zupełnie inny, spokojny, ułożony i niższy o 1-2 cm. Różnica niewidoczna, ale jak założyłam szpilki, od razu wrzucało się w oczy. Największym problemem był oczywiście mój ojciec, mieliśmy współnych znajomych, więc nie było problemu z akceptacją. I teraz pytanie do Was, byłybyście w stanie zaakceptować niższego chłopaka, czy Wasza psychika nie wytrzymałaby tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Klomeryta napisał:

Ogólnie poznaliśmy się w pracy, już ponad 5 lat temu. Byłam wtedy w związku z kimś innym, ale też wyższym ode mnie może o 2 cm. Jednak nie wyszło i w zasadzie często spotykałam się z innym kolegą. Był zupełnie inny, spokojny, ułożony i niższy o 1-2 cm. Różnica niewidoczna, ale jak założyłam szpilki, od razu wrzucało się w oczy. Największym problemem był oczywiście mój ojciec, mieliśmy współnych znajomych, więc nie było problemu z akceptacją. I teraz pytanie do Was, byłybyście w stanie zaakceptować niższego chłopaka, czy Wasza psychika nie wytrzymałaby tego?

Patrz na własne szczęście, a nie czyjąś akceptację. Ważne, żeby Tobie się podobał itd...

Ja mam partnera równego wzrostem, i lubię nosić wysokie buty więc automatycznie jestem wyższa od niego jakieś 10 cm.

Mi nie przeszkadza, jemu także a zdanie innych mnie nie obchodzi.

Więc tak. 🙂 Akceptacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

To masz chuujowi psychikę by się przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Loki

Z tego co napisałaś to największy problem ma twój ojciec, bo dla ciebie i znajomych nie ma to znaczenia. Bądź wiec grzeczną córeczką i zerwij z nim żeby tatusiowi zrobić przyjemność.

Chyba ten facet zasługuje na bardziej dojrzałą i mądra dziewczynę niż Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×