Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorka

do zorganizowanych kobiet, jak wy to robicie?

Polecane posty

Gość autorka

Jestem pełna podziwu i zazdrości w stosunku do kobiet które są zorganizowane i poukładane w życiu. Jak to robicie że potraficie zmobilizować się do pobudki z samego rana, ogarniacie dzieci, dom, pracę a do tego macie czas dla siebie i swoje pasje? U mnie zawsze coś jest kosztem czegoś. Jeśli ogarniam pracę i dziecko to już nie mam siły na sprzątanie. Jeśli pracuję a po pracy sprzątam to nie mam czasu i siły dla dzieci. Nie potrafię też wstać przed dziećmi, zawsze śpię do ostatniej chwili i wszystko robię na szybko. Chciałabym to zmienić, ale nie wiem jak się za to zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Doba ma tylko 24 godziny, wyspac sie trzeba, do opracy pojsc trzeba i już zostaje tylko 8h na inne rzeczy. Nie robię po prostu wszystkiego na raz. Jednego dnia czas poświęcam na sprzątanie i inne obowiazki domowe, innego w domu nie robię nic tylko siedzimy sobie rodzinnie, wychodzimy gdzieś, czy poświęcam czas na swoje zainteresowania i rzeczy to do. Maz tez cos w domu robi tak że nie wszystko jesr na mojej głowie. A co do wstawiania to dzieci oduczyly mnie skutecznie spania i nauczyły mnie wyrywac każda możliwa chwile dla siebie. Dlatego budzik mam ustawiony na 6.30 codziennie i nawet jak mk sie nie chce wstawać, to motywuje mnie kawa wypite w ciszy, Internet, spokojne ogarnięcie głowy i ponad godzina do pobudki reszty.  Godzina sam na sam ze sobą to bardzo dużo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×