Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Loczuś

Kwiaty na przeprosiny po kłótni

Polecane posty

Gość Loczuś

Przedwczoraj z mężem  poważnie pokłóciliśmy się o pieniądze, bo mamy teraz większe potrzeby finansowe i staramy się o kredyt na mieszkanie. W kłótni strasznie się na mnie wydarł, było mi bardzo przykro. W takich chwilach czuję się niekochana. Teraz jestem w ciąży, spodziewamy się naszego pierwszego dziecka i powinien być dla mnie dobry, czuły i delikatny, a kłóci się ze mną. Ja się potem denerwuję i płaczę. Boję się, że z tej złości i stresu mogę poronić.... Wczoraj jak gdyby nigdy nic zaczęliśmy ze sobą normalnie gadać o tym, jak nam minął dzień. Zero przepraszam, zero rozmowy o kłótni. Dzisiaj powiedziałam mu wprost, że czekam na kwiaty i na przeprosiny. To co zrobił? Poszedł do kwiaciarni i kupił mi jakiegoś badyla!!! Takie małe ... w doniczce, co ma same liście i nawet nie ma płatków jak porządny kwiat. Oczekiwałam chociaż jednej róży albo tulipana lub bukietu z kilku kwiatków, a tu coś takiego. Popłakałam się ze złości i rozpaczy... Ja ...ę, jesteśmy razem 6 lat i przecież wie, jakie kwiaty lubię. Nieraz kupował na rocznicę piękne bukiety... Czy wszyscy facecie są tacy beznadziejni? Czy zawsze tak musi być, że po ślubie przestajecie się starać? Masakra! Jeszcze rok nie minął od wesela, a czuję, jakby on zapomniał, co lubię albo jakby specjalnie kupił takie byle co, żeby mnie w...ić.... :// Ja się staram cały czas, staram się ładnie wyglądać dla niego, często gotuję dobre obiady, może niecodziennie, ale jednak, sprzątam mieszkanie częściej niż on, właściwie tylko ja robię pranie i prasuję. Ja ..., czy ja sie za bardzo staram i dlatego on ma wy...e na moje potrzeby? Może powinnam mieć wszystko w dupie i nie dbać o dom i jego? Odkąd wzięliśmy ślub czuje się zaniedbana i mniej kochana, a odkąd jestem w ciąży jest prawie zero seksu i przez to nie czuje się seksownie ani kobieco, nie czuję się kochana 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×