Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

anonimowaforumowiczka

Podoba mi się chłopaków ze studiów,

Polecane posty

Tak jak w temacie, podoba mi się chłopak ze studiów, ale nie wiem co zrobić, aby on zwrócił na mnie uwagę. Bardzo dużo pisze do mnie wiadomości, ale to są głównie wiadomości związane z pytaniami o studia, zaliczenia, notatki itd. Czyli nic szczególnego, bo gdy przyjdzie co do czego i jesteśmy na uczelni, to powie mi tylko "cześć" i tyle. Chociaż ostatnio także pisaliśmy ze sobą i zaczął wypytywac skąd jestem i ogolnie zeszlismy na bardziej "prywatne" tematy. A oprócz pisania, to patrzy na mnie ciągle, szuka kpntatku wzrokowego, czy odwzajemnia mój uśmiech. Ale mimo wszystko, to niewiele. Nawet nie wiem co on sobie myśli o mnie, bo gdy tylko pojawia się na widoku, to staram się uciekać najszybciej jak mogę, co jest strasznie głupie, ale nie potrafię nic z tym zrobić. Bo jeszcze gorzej bym się czuła, gdybym nagle zaczęła się czerwienić przy nim. 

A więc co zrobić, aby zainteresować go sobą? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zaprosić go na piwo i pogadać na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie mam pewności czy mnie lubi, czy chciałby iść na piwo. Może pisze do mnie ttylko dlatego, żeby mieć korzyści z tego (czyli notatki i aktualne informacje o tym, co się dzieje na studiach). 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No to jak go nie wyciągniesz na to piwo to się nie przekonasz, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Niby dlaczego ma cię uznać za świruskę? Jesteś tą świruską czy jak? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×